Automatycznie zapisany szkic

To już na prawdę koniec lata. Jeszcze trochę słońca, może dwa dni (do pełni księżyca), i można spodziewać się załamania pogody. Czas więc spojrzeć prawdzie w oczy, czyli w lustro, i uważnie przeanalizować stan zabarwienia Twojej skóry.

Są pewne przebarwienia lub plamki, których własnymi siłami i kosmetykami nie zlikwidujesz. Nawet niektórym i dermatolog nie da rady. Tak już jest i podchodź do tego z filozoficznym spokojem. Co najwyżej uczyń wszystko, aby je czymś zatuszować, albo też odwrócić od nich uwagę.

Jednak resztki opalenizny, która już nie zdobi, a także niektóre  przebarwienia możesz skutecznie usunąć lub rozjaśnić przy pomocy Zestawu do Mikrodermabrazji Mary Kay TimeWise®. Zrób to kilkakrotnie, ale nie częściej  niż co 2-3 dni. Nawilżaj też bardzo intensywnie skórę, bo przecież po lecie jest bardzo wysuszona. Także skóra pół- i całkiem tłusta. Dodatkowo użyj Preparatu Wyrównującego Koloryt Skóry TimeWise® i/lub Maseczkę Rozświetlająco-Wygładzającą TimeWise®.
To powinno dać zadowalające Cię rezultaty.

Jeżeli chciałabyś to wszystko wypróbować zadzwoń do mnie albo wyślij maila – w Warszawie możemy umówić się na spotkanie, podczas którego będziesz mogła Ty sama albo w gronie paru Twoich koleżanek dowiedzieć się więcej i zobaczyć jakie to wszystko jest łatwe do zastosowania w domu.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>