Spotkania kosmetyczne

Jeżeli jesteś zainteresowana Spotkaniem Kosmetycznym, podczas którego za darmo będziesz mieć 3 zabiegi kosmetyczne: Satynowe Dłonie, Mikrodermabrazję, Satynowe Usta i dobór odpowiedniego podkładu

zadzwoń do mnie

tel.komórkowy  nr 606 197 643

lub napisz maila: nieprzezroczysta@gmail.com

Spotkania Kosmetyczne – w Warszawie lub w jej najbliższej okolicy. Na Spotkaniach Kosmetycznych używam standardowych kosmetyków Mary Kay i pokazuję prawidłową pielęgnację, stosownie do wieku i rodzaju skóry. Szczególnie polecam Spotkania Kosmetyczne kobietom, które mają Skórę dojrzałą…do pielęgnacji.

Uczestniczki spotkania sprawdzają na własnej twarzy, szyi i dłoniach kosmetyki pielęgnacyjne ze standardowych opakowań tak, aby poznać je nie tylko z próbek. W czasie spotkania o pielęgnacji skóry dobieramy także najbardziej odpowiedni podkład. Dlatego spotkania należy organizować przy świetle dnia.

Kosmetyki kolorowe i techniki makijażu poznajemy podczas drugiego spotkania. Nikogo nie dotykam, niczego nie nakładam – wszystko robisz sama. Nie zabierzesz mnie przecież ze sobą do domu, abym robiła Ci rano makijaż.  Makijaż, którego się uczysz jest mało skomplikowany, bo jego zadaniem jest tylko podkreślenie atrakcyjnych elementów Twojej twarzy i ukrycie tych, które uważasz za mniej atrakcyjne.

Kosmetyki zakupione w Mary Kay mają gwarancję stuprocentowej satysfakcji, co oznacza, że jeżeli z jakiegoś powodu jesteś  niezadowolona z produktu, będzie on albo wymieniony bezpłatnie albo zostanie Ci zwrócona jego równowartość.

Jeżeli Ty albo Twoja znajoma lub krewna jesteście zainteresowane karierą w Mary Kay czyli  tym, co ona – poza zarobkiem – oferuje kobietom, zadzwoń do mnie lub napisz. Odpowiem na Twoje pytania. Możesz  mieszkać gdziekolwiek w Polsce.