Rozjaśniający i Sprężysty Nowy Rok

Czy nieprzezroczystość oznacza matowość? Skądże!

Kobieta Nieprzezroczysta jest rozjaśniona, rozświetlona i promienna. Widzę Cię rozjaśnioną, rozświetloną i promienną w Nowym Roku i tego serdecznie Ci życzę. Będzie dobrze!

Serum+C TimeWise Cieszę się, że pojawiła się nowa propozycja w Mary Kay na Rozjaśniający i Sprężysty Nowy Rok.  Mary Kay zorganizowała w hotelu Bristol w Warszawie spotkanie, podczas którego zaproszeni goście mogli poznać na własnej skórze działanie nowego rozświetlającego Odżywczego Serum+C TimeWise. I nawet Viva o tym pisała.
Ty i ja poznamy je w połowie stycznia.

Już nasze babcie używały cytryny, która uchodziła za bogate źródło witaminy C, do usuwania plam i rozjaśniania skóry. Wiesz zatem od dziecka, że witamina C ma takie właściwości. Ma ich dużo więcej, np. wzmacnia naczynka krwionośne, co dla kobiety dojrzałej ma niebagatelne znaczenie, i dlatego jest często obecna w różnych kosmetykach.

Z czasem cytryna została zepchnięta z piedestału największej dostarczycielki Witaminy C. Inne owoce okazały się  bardziej zasobne w onąż witaminę. I tak w wyniku szczegółowych badań przeprowadzonych przez naukowców w laboratoriach Mary Kay w Odżywczym Serum+C znalazły się ekstrakty z owoców granatu, ze śliwki kakadu, która wśród owoców stanowi najbogatsze źródło witaminy C, ekstrakt z owocu camu camu, z wiśni acerola (witamina A i C) i z nasion arganii – rośliny, która efektywnie wspomaga produkcję kolagenu i elastyny.

Wszystkie te owoce, z wyjątkiem granatu, są mi nieznane, ale z przyjemnością je wymieniam, bo pięknie brzmią w naszym umiarkowanym klimacie, szczególnie teraz zimą. Ale jest tam i ekstrakt z naszej czarnej porzeczki.

Dzięki nowemu Odżywczemu Serum+C TimeWise Twoja skóra będzie bardziej sprężysta i jędrna. To bogate w przeciwutleniacze serum zawiera składniki, które stymulują produkcję kolagenu, pomagają zatrzymać go w skórze na dłużej, chronią istniejące już wiązania kolagenowe przed pękaniem oraz wzmacniają włókna elastyny, mają pozytywny wpływ na proteiny, które nadadzą Twojej twarzy ten sprężysty i promienny wygląd.

Serum jest w czterech fiolkach. Jedna fiolka starcza na jeden tydzień. Umieszczenie Serum w czterech małych fiolkach pozwala zachować jego maksymalną świeżość, jednocześnie wyznaczając efektywną ilość serum do tygodniowego stosowania rano i wieczorem.

Czekam z niecierpliwością na Odżywcze Serum+C, które będzie dostępne od 16 stycznia. Zima i kaloryfery dały się nam już we znaki i nasza skóra domaga się silnej dawki witamin.

6 comments to Rozjaśniający i Sprężysty Nowy Rok

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>