Znikające 60-latki

Obejrzałam film Diane English z 2008 r. „Kobiety”, z Meg Ryan (lat 48), Annette Bening (lat 51), Eva Mendes (lat 35), Debra Messing (lat 41). W tym roku postanowiłam nie przeoczyć Dnia Kobiet, a szczególnie nie napisać czegoś niestosownego o przemijającej urodzie, aby „Bóg, który niewątpliwie jest Kobietą, nie ukarał mnie”.

Wszystkie wymienione aktorki, to kobiety dojrzałe, no, może Eva Mendes, dojrzewająca. Ale bardzo spodobał mi się epizod z jeszcze bardziej dojrzałą kobietą,  mamą głównej bohaterki, która postanowiła dać sobie założyć, za ciężkie dolary, kilkadziesiąt szwów na twarzy i głowie, ponieważ odkryła zaskakujące zjawisko: „Zniknęły wszystkie 60-letnie kobiety – zostałam tylko ja.” Jaki był efekt cierpień? Jedna z przyjaciółek córki popatrzyła na jej twarz i powiedziała: „Wygląda pani …  – szukała odpowiednich słów -  na wypoczętą.”

(Nie jestem pewna czy znowu „Bóg, który niewątpliwie jest Kobietą, mnie nie ukarze.”)

Tym razem nie uciekam w poezję, ale polecam Odżywcze Serum +C TimeWise Mary Kay. Jest już od połowy stycznia w sprzedaży. Pisałam o nim, ale chciałam sama sprawdzić jak działa i używałam je codziennie rano i wieczorem po oczyszczeniu twarzy, szyi i dekoltu. Moja skóra odzyskała sprężystość i zniknął z niej cień szarości. Zakończyłam 4-tygodniową kurację i powtórzę ją. Zamiast kilkudziesięciu szwów i hełmu na głowie.

Może wiesz, że ludzkie ciało samo nie wytwarza witaminy C. Nie jest ona także magazynowana. Musi być ciągle dostarczana na nowo. Według naukowców witamina C ma podstawowe znaczenie w stymulowaniu syntezy kolagenu.
Szczegółowe działanie Odżywczego Serum +C TimeWise znajdziesz w  tym wpisie, z którego dowiesz się dlaczego Serum jest w 4 opakowaniach, po jednym na tydzień, i jakie daje efekty.

A to ubiegłoroczny wpis na Dzień Kobiet

1 comment to Znikające 60-latki

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>