Automatycznie zapisany szkic

Jeszcze ciepło, ale to już jesień. Jeszcze siadamy w kawiarnianych ogródkach, takich jak ten przy ulicy Freta w Warszawie, ale pledzik jest mile widziany. Mam nadzieję, że październik będzie słoneczny i ciepły, bo wybieram się do Krakowa. I gdzie jak gdzie, ale tam też liczę na ciągle otwarte ogródki i pledziki.W końcu Kraków jest na południu Polski.

Niechętnie rozstajesz się z latem, trudno się też rozstać z resztkami opalenizny. W październiku czas jednak na odświeżenie skóry twarzy i dekoltu. Zwłaszcza po tegorocznym upalnym i słonecznym lecie. Czekam teraz na 16 października, bo pojawi się w Mary Kay Mikrodermabrazja w nowej formule. Zestaw Mikrodermabrazji nadal składa się z dwóch preparatów: Preparatu Złuszczającego do Mikrodermabrazji TimeWise i Preparatu Zmniejszającego Pory TimeWise. Ten drugi zastąpi proponowany do tej pory tzw. Preparat Wygładzający TimeWise, stosowany po użyciu Preparatu Złuszczającego.

Czym różni się Preparat Zmniejszający Pory od Preparatu Wygładzającego? Podaję za październikowym Aplauzem comiesięcznym wydawnictwem Mary Kay:

„Krok 2 Zestawu do Mikrodermabrazji: Preparat Wygładzający zapewniał ukojenie i nawilżenie skóry, którego ta potrzebuje po zastosowaniu Preparatu Złuszczającego.
Po zastąpieniu Kroku 2 Preparatem Zmniejszającym Pory TimeWise®, Twoja skóra uzyska nawilżenie i ukojenie, a DODATKOWO natychmiast zmniejszy się widoczność porów i poprawi się jej tekstura.”

Jeżeli klikniesz w tag „mikrodermabrazja” pojawią się wszystkie wpisy, w których piszę o działaniu i stosowaniu mikrodermabrazji w domu.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>