Nie tylko kosmetyki

Z latami zmienia nam się figura, czasami, niestety, i waga. Może należysz do tych kobiet, które przez całe dorosłe życie niewiele się zmieniają. To cudownie. Jednak moda, a także nasze upodobania są czasami bardzo różne od tych sprzed paru, nie mówiąc już o kilkunastu czy kilkudziesięciu latach.
Oczywiście śledzisz to, co się dzieje w świecie ubioru, ale niekiedy źródeł jest tak wiele i przekazują tak odmienne opinie, że poszukujesz czegoś constans. Bywa, że musisz nieco zmienić styl lub rodzaj ubioru. Znalazłam bardzo interesującego e-booka, którego sobie kupiłam i Tobie też polecam. Uwaga! E-book zniknął już z adresu, który podaję we wpisie poniżej (link do wpisu działa!), ale książka jest do kupienia w Internecie i w księgarniach. Wystarczy podać autorkę i tytuł. Dzisiaj usunę z bloga adresy do e-booka ale tę krótką uwagę daję, abyś klikając nie była zawiedziona.

Powyżej widzisz okładkę e-booka ale i poradnika Izabeli Jabłonowskiej „Ubierz się w uśmiech”, wydawnictwo WAB. Na jego ponad 300 stronach (tyle miał e-book) znajdziesz wiele informacji o modzie, typach urody kobiet, także Twoim, wraz z radami w czym będziesz najpiękniej wyglądać. Do tego, co jest dla mnie niezwykle ważne, stroje prezentowane są przez normalne (!) kobiety. Stylistka, autorka książki, „wieszaki” zostawiła w szafie. Warto ten podręcznik mieć stale pod ręką. Pisałam już o nim w moim wpisie Jak być ubraną a nie przebraną kobietą.