Informacje

Od 3 sierpnia jesteś na moim blogu, który założyłam na własnym serwerze i  – jak widzisz – pod nową nazwą KobietaNieprzezroczysta. Jest on kontynuacją blogu nieprzezroczysta.wordpress.com Wszystkie wpisy z tamtego przeniosłam na ten blog. Tak więc masz ciągłość. W archiwum na lewej kolumnie znajdziesz wszystkie wpisy według miesięcy. Kliknij w miesiąc i już jesteś we wpisach z wybranego miesiąca.  Wpisy prezentowane są w pierwszym akapicie. Jeżeli chcesz przeczytać cały wpis kliknij w tytuł, a całość się pojawi.

Jeżeli jesteś zainteresowana którymś z tematów spójrz na prawą kolumnę i tam znajdziesz tagi, np.pielęgnacja ust, pielęgnacja oczu itp. Kliknij w to i znajdziesz  się na głównej stronie z wpisami o interesującym Cię temacie. A jeżeli klikniesz w kategorie np. kosmetyka, to pojawią się wszystkie wpisy, które wprowadzą Cię w świat kosmetyki.

Jeżeli masz już doświadczenie w poruszaniu się po blogach, to oczywiście ta informacja jest dla Ciebie zbędna.

Jeżeli rozpoczynasz dopiero wędrówkę po blogach moje wskazówki mogą okazać się przydatne.

Zapraszam w podróż i czekam na Twoje komentarze i pytania. Chętnie na nie odpowiem.

Twój komentarz, jeżeli go napiszesz, będzie pokazany wyłącznie z Twoim pseudonimem. Twój adres jest tylko dla mnie, abym wiedziała z kim mam ewentualnie korespondować. Ja nie występuję anonimowo więc oczekuję wzajemności. Dla innych czytelników bloga Ty jesteś anonimowa. Każdy komentarz jest przeze mnie aprobowany i tylko takie ukazują się na blogu.  W „Kontakcie” znajdziesz mój telefon i adres mailowy. Ty i Twoje ewentualne dane adresowe są dla mnie i tylko dla mnie i strzegę ich jak oka w głowie. Niektórzy nazywają to polityką prywatności.