Mikrodermabrazja w domu

Mikrodermabrazja jest zabiegiem, który można wykonać własnoręcznie w domu, bez korzystania z usług gabinetu kosmetycznego. Nie oznacza to, że  nie można wykonać go w gabinecie kosmetycznym.

Czym się zatem różni ten podstawowy zabieg  wykonywany w domu albo w gabinecie?

Przede wszystkim tym, że skoro nie chodzisz do kosmetyczki (z różnych powodów), masz możliwość skorzystania z dobrodziejstw tego bardzo przydatnego dla Twojej skóry zabiegu w domu.

Czym jeszcze?

Ceną.

Jeżeli stosujesz  Zestaw do Mikrodermabrazji Mary Kay za  199 zł wykonujesz nim zabiegi przez parę miesięcy. Ile? To zależy od tego jak często je robisz. Możesz robić je co 3 dni, 1 raz w tygodniu, co 10 dni – wszystko zależy od Twojej skóry i Twoich potrzeb, ale jeden Zestaw na pewno starcza na kilkanaście zabiegów.
Jeden zabieg tzw. podstawowy w gabinecie  kosmetycznym z reguły kosztuje plus/minus (częściej plus) tyle, co cały Zestaw do Mikrodermabrazji Mary Kay starczający na wykonanie minimum kilkanastu zabiegów.

Oszczędnością czasu.

Unikasz dojazdu do gabinetu kosmetycznego. Bywa, że sam dojazd do i z powrotem zajmuje 2 godziny. W domu to jest tylko czas poświęcony na udanie się do łazienki i sam zabieg.

Wygodą.

Nie musisz się wcześniej umawiać. W dodatku nie zawsze masz możliwość, aby wizyta w gabinecie była wtedy, kiedy Tobie najbardziej odpowiada. W domu, to Ty decydujesz o dniu i godzinie. Możesz zastosować go prawie tuż  przed wydarzeniem  lub spotkaniem, na którym chcesz bardzo świeżo  i korzystnie wyglądać.

Testowaniem.

To czy Twoja skóra toleruje zabiegi mikrodermabrazji masz możliwość sprawdzić podczas Spotkania Kosmetycznego, na którym możesz go zastosować za frico. Jeżeli będziesz na Spotkaniu Kosmetycznym, ale z jakichś względów nie zechcesz wykonać tego zabiegu na Spotkaniu, to dostaniesz bezpłatne próbki obydwu preparatów z Zestawu do Mikrodermabrazji Mary Kay i sprawdzisz je po powrocie do domu. Czy pierwszy zabieg w gabinecie bywa bezpłatny?

Gwarancją 100% satysfakcji.

Jeżeli nabędziesz Zestaw do Mikrodermabrazji Mary Kay i jednak stwierdzisz, że nie możesz go stosować, możesz go zwrócić i wymiennie otrzymać  bezpłatnie inny kosmetyk lub zostanie Ci zwrócona jego równowartość.
Firma Mary Kay udziela gwarancji 100% satysfakcji na swoje produkty, jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolona z produktu. Co musiało by się stać z Twoją skórą, aby zwrócono Ci pieniądze po zabiegu, z którego jesteś niezadowolona?

1 comment to Mikrodermabrazja w domu

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>