Kobieta rozświetlona po lecie

Zrobiłaś już mikrodermabrazję?  Zauważyłaś, że Twoja twarz, będąc ciągle lekko opaloną, odzyskała pewną świetlistość?  Usunęłaś niepotrzebną warstwę naskórka, rozjaśniłaś nieco plamki. Jesteś jednak ciągle niezadowolona? Są dwa kosmetyki Mary Kay, w tym jeden będący nowością, które możesz zastosować, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty. W zależności od  stanu Twojej skóry i/lub kieszeni możesz użyć obu, możesz też ograniczyć się do jednego. Tak czy tak efekty będą widoczne.

Rozświetlająco – Wygładzająca Maseczka TimeWise, to nowy produkt Mary Kay. Nakłada się ją tak jak klasyczną maseczkę na oczyszczoną skórę twarzy i szyi i pozostawia na 10-15 minut, a zmywa wodą lub wilgotnym ręczniczkiem. Maseczka Rozświetlająco – Wygładzająca TimeWise Mary Kay została stworzona dla każdego rodzaju cery, aby poprawić koloryt skóry i zminimalizować dokuczliwość plam pojawiających się z wiekiem i przebarwień powstałych po letnim słońcu. Ale przede wszystkim po to, aby rozświetlić twarz. Zawarty w niej nowy kompleks rozjaśniający,  skomponowany ze składników roślinnych, daje ten efekt rozświetlenia i jednocześnie czyni skórę gładką, delikatna, miękką, bardzo nawilżoną. Dojrzała kobieta z rozświetloną twarzą jest ciągle młoda.

Drugi produkt, znany już wcześniej klientkom Mary Kay, to Preparat Wyrównujący Koloryt Skóry TimeWise Essence. To on pomaga kobietom już od kilku lat odzyskać naturalny koloryt skóry, rozjaśnia ciemne plamy i przebarwienia i chroni przed powstawaniem nowych. Znam przypadki, kiedy całkowicie likwidował jaśniejsze, niezbyt stare przebarwienia na twarzy. Te starsze plamy wymagają większej cierpliwości i czasu przy stosowaniu Preparatu.

Jak pisałam, można stosować jeden lub obydwa preparaty. Wszystko zależy od Ciebie.

3 comments to Kobieta rozświetlona po lecie

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>