Automatycznie zapisany szkic

Od kilku dni zabierałam się do nałożenia Rozświetlająco-Wygładzającej Maseczki TimeWise. Zmienna aura za oknem zniewalająco mnie demobilizowała. Zgodnie z zasadą, że ktoś lub coś musi być winne, piszę o aurze. To nie aura – to lenistwo! Znasz to? Na szczęście dzisiaj dostałam tzw. kopa. Z odłożonych gazet, do których się wraca (masz takie?), wyłowiłam „Wysokie Obcasy” sprzed czterech lat. Na okładce jest zdjęcie Heleny Rubinstein i krótki cytat z jej wypowiedzi:

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe”

Natychmiast popędziłam do toaletki i na oczyszczoną twarz nałożyłam Rozświetlająco-Wygładzającą Maseczkę TimeWise, aby być piękną i rozświetloną, zwłaszcza że mam dzisiaj spotkanie z innymi pięknymi kobietami.
Ale lenistwu też oddaję co jego i – zamiast opisywać ponownie cudowne działanie maseczki – zapraszam Cię do kliknięcia na wyżej zaznaczony link, gdzie znajdziesz mój wpis ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi rozświetlania twarzy.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>