Automatycznie zapisany szkic

Było w ten week-end w Warszawie w Ogrodzie Botanicznym (jak co roku) Święto Kwiatów na  IX Festiwalu Róż.
Miss Piggy

Poszłyśmy tam z moją znajomą, aby ucieszyć nasze oczy pięknymi kompozycjami stworzonymi wyobraźnią i rękoma florystek warszawskich. Między nimi także przez naszą koleżankę, Małgosię, Kobietę Nieprzezroczystą. Bo to oczywiste, że „Florystka” jest kobietą nieprzezroczystą.
Biała Dama

Pokazałam Ci tylko dwie kompozycje. Było ich dużo więcej i niektóre bardzo fantazyjne. Cięte kwiaty nie lubią słońca, a moja komórka, dzięki której robię zdjęcia, z kolei nie lubi cienia. Tak więc musiałam ograniczyć się do tych dwóch kompozycji, które stały w pełnym świetle.
Zajrzyj do Ogrodu Botanicznego przy Łazienkach Królewskich. Jest tam pięknie i zacisznie. Nawet w to święto były alejki, przy których, siedząc na ławce, można było obserwować buszujące w trawie myszki. Zaręczam Ci, że one się nas bały i trzeba było cichutko rozmawiać, aby ich nie spłoszyć. Takie chwile należą do chwil szczęśliwych.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>