Automatycznie zapisany szkic

Ostatnimi dniami pogoda nas nie rozpieszcza. Pada deszcz, bywa bardzo parno. Dla kobiet bardzo dojrzałych jest to niezbyt miły czas. Jednakże kobieta nieprzezroczysta, bez względu na stopień dojrzałości, gardy nie opuszcza. Przed wyjściem z domu robisz makijaż, bo to i owo chcesz ukryć, to i owo chcesz podkreślić.

Odnoszę wrażenie, że Mary Kay przewidziała kosmetyki na takie, jakie obecnie u nas w Polsce panują,  warunki pogodowe. Tak więc zastosujesz szybko się wchłaniający lekki krem nawilżający TimeWise® oraz Mineralny Podkład Pudrowy MaryKay, zamiast Podkładu w Płynie. Jest sześć odcieni tego Podkładu Pudrowego, zatem łatwo dobierzesz sobie odpowiedni dla Twojej cery. Jeżeli zaś nosisz w torebce puderniczkę, a jako kobieta bardzo dojrzała pewnie nosisz, to umieścisz w niej Mineralny Puder Prasowany Mary Kay (najlepiej w jego najjaśniejszym odcieniu, bowiem najczęściej w ciągu dnia przypudrowujesz nos i środkową część twarzy – rozjaśniona twarz wygląda młodziej).

Na policzki możesz nałożyć delikatny róż, też pudrowy, którego także użyjesz – zamiast cieni – na powieki. No i oczywiście rzęsy. Rzęsy pociągniesz nowym Tuszem do Rzęs Lash Love (Wodo- lub niewodoodpornym) z rewelacyjną szczoteczką, która rozdziela rzęsę od rzęsy trwale ją zabarwiając i przedłużając. Wybierasz tusz brązowy – tusz czarny czyni twarz drapieżną i jeszcze bardziej dojrzałą. Tusz brązowy spełnia swoją rolę jak czarny, ale przydaje Twoim oczom miękkości i czaru. Tym tuszem możesz nawet lekko podkreślić dolne rzęsy

Jeszcze tylko ust korale. Użyj to, co lubisz najbardziej – pomadka, błyszczyk, kredka, którą możesz malować nie tylko kontury, ale całą powierzchnię warg. Jest jednak jeden kosmetyk, którego używasz niezależnie od rodzaju barwiczki ust, zwłaszcza będąc kobietą dojrzałą. Jest to Przeciwzmarszczkowy Sztyft do Ust TimeWise®, którym obwodzisz kontur ust. To on, wypełniając i tuszując pionowe drobne zmarszczki wokół ust, zatrzyma barwiczkę i nie pozwoli jej wpełznąć w te cholerne pionowe zmarszczki, jeżeli je oczywiście masz. Usta będą pełniejsze i młodsze. I ponętne. A jakże. Powtarzam moje hasło: ” Kobiety noście usta!”


Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>