Kogo ma u boku kobieta rozświetlona po lecie

Kogo ma u boku kobieta rozświetlona po lecie?  Przede wszystkim trzeba odpowiedzieć na pytanie ile to boków ma kobieta. Mąż, kochanek, syn, ojciec, brat, wnuk, przyjaciel, szwagier, kuzyn, kolega… Sama jestem zdumiona tym zestawem mężczyzn u boku kobiety.

Dałam kiedyś w prezencie mojemu synowi Piankę do Golenia MK Men. Kiedy mu się skończyła napomknął, że była świetna i chętnie by kontynuował golenie z jej pomocą. „A jest jakaś okazja, abym Ci dała prezent?” – spytałam. Zafrasował się: „no, nie.” „Se kup!” – odpowiedziałam cytując przyjaciółkę mojej siostrzenicy.

Ale ostatnio była okazja i dostał ode mnie w prezencie Piankę do Golenia MK z lanoliną i wyciągiem z aloesu. Jest zachwycony. Nawet nie wie, że byłby jeszcze bardziej zachwycony gdybym mu dodała Chłodzący Żel po Goleniu MK Men z alantoiną i ekstraktem z aloesu. Ale jak się dowie, to ten Żel kupi sobie sam.

Nie jestem jednak taką okrutna matką i dostanie ode mnie w prezencie Nawilżającą Emulsję MK Men z filtrem SPF25 z herbaty chińskiej oraz witaminami C, E i A. Skąd ta szczodrobliwość?  Chodzi na pływalnię i skóra na twarzy ściąga mu się do rozmiarów pyszczka jakiegoś małego zwierzątka. Lubię zwierzątka,  ale własnego syna wolę oglądać w ludzkim rozmiarze.

Z męskich kosmetyków Mary Kay pozostał jeszcze Dezodorant. No i zapachy. Niestety, mój syn ma swój ulubiony zapach innej marki. Żałuję bardzo. Taki młody, a taki straszny konserwatysta! Ale może kiedyś mu przejdzie i zrozumie, że najcudowniejszy jest zapach MK High Intensity. Na pewno dostanie go ode mnie w prezencie. I to bez żadnej okazji.
A kogo Ty masz u boku?

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>