Automatycznie zapisany szkic

Jak to co? Nic nie robi. Odpoczywa. W ciągu dnia odpierała ataki wiatru, zimna lub upału, promieni UVA i UVB, kurzu, smogu, deszczu, działania urządzeń klimatyzacyjnych… Nosiłaś ją w różne miejsca nie oszczędzając. Na szczęście wróciłaś do domu. Nadeszła noc. Oczyściłaś ją. Jest gotowa do naprawy uszkodzeń i do regeneracji. Od Ciebie zależy czy jej to umożliwisz, aby jutro mogła od nowa zaświadczać, że jesteś młoda i śliczna i „wypoczęta” (bez skalpela).

Wieczorem, po usunięciu makijażu oczu Beztłuszczowym Płynem Mary Kay i oczyszczeniu twarzy i szyi Mleczkiem TimeWise®3-w-1 możesz zrobić zabieg Mikrodermabrazji TimeWise®. Ale niekoniecznie tego wieczoru, bo przecież  robisz to w odstępie 2-3 dni. Mary Kay proponuje na noc parę niezwykle skutecznych i odżywczych kosmetyków, które oczywiście możesz także użyć.

Tym razem jednak polecam Ci Regenerująco- Odbudowujący Kompleks na Noc TimeWise®. Ów Kompleks przygotowali naukowcy Mary Kay korzystając z wiedzy o tym co się dzieje w skórze w nocy. Mogłabym Ci wymienić wszystkie składniki i opisać szczegółowo ich działanie. Ale czy to Ciebie interesuje? Ciebie interesuje, podobnie jak inne kobiety, rezultat. Chyba się nie mylę? Mnie też interesuje rezultat. A jaki on jest?

Skóra staje się jędrniejsza w efekcie stymulacji produkcji kolagenu. Uszkodzenia powstałe w ciągu dnia są zredukowane i nie nawarstwiają się. To zaś zmniejsza ilość drobnych linii, zmarszczek. Wszyscy odnoszą wrażenie, że Twoja skóra następnego dnia jest świeża i młodsza niż poprzedniego wieczoru. Ty zaś wiesz, że jest dobrze przygotowana na odparcie ataków nowego dnia. I oto chodzi!

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>