Automatycznie zapisany szkic

Coroczne Seminarium Mary Kay w Polsce odbędzie się w Warszawie 16 i 17 września br. Dla wszystkich konsultantek Mary Kay to ważne i dla wielu radosne wydarzenie, bowiem podczas Seminarium wręczane są wyróżnienia, tytuły, nagrody, w tym biżuteria i kluczyki do samochodów.

Dla mnie ma to dodatkowy wymiar, ponieważ przylatuje ze Stanów moja Dyrektor, Judie McCoy. Wspaniała, dojrzała i piękna kobieta, znająca pracę w Mary Kay od podszewki. Jej wiedza o kosmetykach, pielęgnacji skóry, makijażu  jest imponująca. Jakże chętnie się nią dzieli! Przepadam za nią.

Będziesz miała okazję spotkać się z Judie McCoy w Warszawie 17 i 19 września oraz w Toruniu 18 września. Konkretne dane dotyczące tych spotkań przekażę na początku września i wtedy poproszę o zgłoszenie się do mnie mailem , że będziesz uczestniczyć w jednym z tych spotkań.
Judie Mc Coy ma polskie korzenie, ale swoje spotkania prowadzi w języku angielskim. Będzie oczywiście tłumaczka. O wszystkich szczegółach napiszę natychmiast po ich ustaleniu.

2 comments to Co nowego w Mary Kay?

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>