Automatycznie zapisany szkic

Jeżeli odwiedzasz mój blog to zauważyłaś informację o wizycie w Polsce i spotkaniach z Judie McCoy, Starszą Dyrektor Krajową Mary Kay w USA.

Judie McCoy, kobieta dojrzała, bogata w zastęp wnuków i zasobna, jest widocznym dowodem skuteczności działania kosmetyków Mary Kay, a jej status finansowy jest potwierdzeniem, że kariera w Mary Kay była dobrym pomysłem. Nie wiem co sama opowie Ci na swoim spotkaniu, ale śmiało możesz pytać ją o wszystko: jest otwarta i pełna entuzjazmu. Oczywiście jeżeli weźmiesz udział w jednym ze spotkań
w  Warszawie:
pierwsze spotkanie „Kariera w Mary Kay” będzie w Hotelu Sheraton 17 września o godz 10:30 rano (sobota 17.09.11);
drugie spotkanie „Get going with Mary Kay” o możliwościach kariery w Mary Kay będzie w polskiej siedzibie Mary Kay w Warszawie przy ul. Żaryna 2 b (nowe osiedle przy ul.Wołoskiej, w sąsiedztwie siedziby Banku Millennium, z widocznym neonem) 19 września o godz. 15:30 (poniedziałek 19.09.11);
trzecie spotkanie „Coffee Career” rozmowa przy kawie i  testowanie kosmetyków Mary Kay, również w siedzibie Mary Kay w Warszawie przy ul. Żaryna 2 b 19 września 0 godz, 17:30 (poniedziałek 19.09.11).
Judie ma polskie korzenie, ale spotkania prowadzi w języku angielskim. Będzie oczywiście możliwość korzystania z tłumaczki.

Jeżeli lubisz kosmetyki, a myślę, że lubisz – dowiesz się, co Mary Kay może Ci zaoferować, i oczywiście będziesz mogła przetestować kosmetyki. A gdybyś chciała zmienić pracę, której nie lubisz, albo Ciebie tam już nie koniecznie chcą, albo chcesz sobie dorobić do pensji, renty lub emerytury, albo nie pracujesz zawodowo i chcesz pokazać mężowi „gest Kozakiewicza” (poznałam taką jedną, której się to w Mary Kay udało!) dowiesz się jakie szanse na zmianę daje Mary Kay.
I jeszcze raz powtarzam:

Judie McCoy, kobieta dojrzała, bogata w zastęp wnuków i zasobna, jest widocznym dowodem skuteczności działania kosmetyków Mary Kay, a jej status finansowy jest potwierdzeniem, że kariera w Mary Kay była dobrym pomysłem. Nie wiem co sama opowie Ci na swoim spotkaniu, ale śmiało możesz pytać ją o wszystko: jest otwarta i pełna entuzjazmu. Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu zapisz się klikając na stronie i wyślij maila. Uwaga! Aktualny jest program spotkań podany wyżej.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>