Automatycznie zapisany szkic

Jak pisałam 25 sierpnia br. we wpisie Co nowego w Mary Kay? planowane jest spotkanie w Toruniu z Judie McCoy, Starszą Dyrektor Mary Kay w USA.
Jeżeli jesteś już Konsultantką w Mary Kay lub chcesz się dowiedzieć jak i dlaczego warto zostać konsultantką Mary Kay?
jeżeli używasz już kosmetyków Mary Kay lub chcesz poznać zalety kosmetyków Mary Kay?
jeżeli jesteś otwartą kobietą, ciekawą ludzi,
a do tego mieszkasz w Toruniu bądź w jego okolicy wybierz się na spotkanie z Judie McCoy, fascynującą Amerykanką o polskich korzeniach.

Spotkanie będzie w Toruniu w sobotę  16.09. 11 o godz. 18:00 w Hotelu Bulwar przy ul. Bulwar Filadelfijski 18 (nomen omen). Wspaniała okazja do testowania kosmetyków Mary Kay połączona z „Coffee Career”.
Zapraszam na rozmowę z Judie o karierze w Mary Kay przy filiżance kawy i do testowania kosmetyków. Będzie możliwość korzystania z tłumaczki.

Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniu, wejdź na stronę wyślij maila na podany tam adres lub wypełnij zamieszczony tam formularz. Podaj, proszę, numer telefonu, aby potwierdzić uczestnictwo w dzień spotkania i umożliwić nam zawiadomienie Cię o ewentualnych zmianach.
Mnie, niestety, w Toruniu nie będzie i bardzo żałuję, bo tęsknie do kawiarenki „Róże i Zen”.
W Toruniu spotkasz nie tylko Judie McCoy, ale również Ewę, która jest Moją Drogą Przyjaciółką, to ona sprawiła parę lat temu, że jestem w Mary Kay. Zdaj się na nią!

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>