Automatycznie zapisany szkic

A myślałam, że zakończę serię wpisów traktujących o rozjaśnianiu twarzy. Zaczęłam już nawet pisać o diecie. A tu masz, nic z tego. Pojawiła się nowość w kosmetykach Mary Kay. Dla mnie rewelacja! Jest to Punktowe Serum na Przebarwienia TimeWise. Niestety, będzie dostępne dopiero od 16 stycznia 2014 r. Tak więc na razie tylko krótko o nim.
Punktowe Serum, jak sama nazwa wskazuje, powinno trafiać w punkt, czyli w plamę.
Dlatego opakowanie wyposażone jest w aplikator kulkowy, taki jaki może już znasz z Odżywczego Fluidu pod Oczy TimeWise Mary Kay. Ten typ aplikatora daje możliwość dotarcia kosmetyku bezpośrednio i dokładnie w miejsca, gdzie są: piegi, plamy soczewicowate (starcze, a fe!) , zmiany trądzikowe czy plamy słoneczne. Punktowe Serum można stosować na twarz, szyję, dekolt, ale także na zewnętrzne strony dłoni.

Punktowe Serum na Przebarwienia TimeWise może być stosowane samodzielnie, co wydaje się być bardzo racjonalne w wypadku plam na skórze dłoni.  Oczywiście na skórę twarzy, szyi i dekoltu, jeżeli tylko chcesz i możesz, stosuj całą linię kosmetyków rozjaśniających, a mianowicie łącznie z Preparatem Wyrównującym Koloryt Skóry TimeWise Essence i Rozświetlająco-Wygładzającą Maseczką TimeWise. A pamiętaj też, aby stosować mikrodermabrazję i od czasu do czasu Odżywcze Serum+C TimeWise, a to nie tylko w celach rozjaśniania, ale przede wszystkim oczyszczania i odżywiania.

Wiemy obie, że nie wszystkich tych kosmetyków zaczniesz na raz używać, ale masz wybór i sama sobie dobierasz to, co Tobie najbardziej odpowiada i na co w danym momencie Cię stać. A dość bogaty zestaw, który masz do dyspozycji w jednej linii kosmetycznej Mary Kay, powoduje, że możesz się spodziewać pożądanych efektów. Jak wiesz, wzmaga się wtedy działanie tych samych albo podobnych składników i/lub specjalnie opracowanych w firmowych laboratoriach kompleksów. Jednocześnie, propozycja Mary Kay jest bardzo wyważona, jeżeli chodzi o ilość produktów kosmetycznych. Przeładowane oferty firm niechybnie wprowadzają kobietę w panikę „co wybrać?” i sprawiają, że jej toaletka jest pełna kosmetyków różnej maści, co, jak wiesz, jest fatalne w skutkach dla skóry i kieszeni. Cennik produktów Mary Kay mieści się na czterech stronach formatu A5. Katalog Produktów, ukazujący się na każdą porę roku, obejmuje 18 kartek, łącznie z okładkami. Także formatu A5. Mieści się w małej damskiej torebce. Te, między innymi, zalety powodują, że uwielbiam Mary Kay.

1 comment to Co redukuje widoczność plam i przebarwień skóry?

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>