Automatycznie zapisany szkic

Jak wyrównać koloryt skóry twarzy? Co jest w stanie ten koloryt wyrównać, bez uciekania się do różnych skomplikowanych i kosztownych zabiegów kosmetycznych? Czy umiem Tobie na te pytania odpowiedzieć z pełnym przekonaniem, że jest taki domowy sposób? Czy stosując sama opisywane przeze mnie produkty kosmetyczne Mary Kay mogę udowodnić w widoczny sposób, że działają?
Najtrudniej odpowiedzieć na pytanie dotyczące skuteczności Preparatu Wyrównującego Koloryt Skóry TimeWise Essence (129,-). O niego pyta najwięcej kobiet. Trudno się dziwić: stosuje się go niezależnie od innych niezbędnych kosmetyków pielęgnacyjnych, im starsza skóra tym dłuższy czas wklepywania, aby osiągnąć efekt. Może nawet stałe używanie. Gnębi Cię pytanie, czy jeżeli zaprzestaniesz, to stare przebarwienia będą ciemniejsze i pojawią się nowe. A wyższych dochodów  w najbliższym czasie się nie spodziewasz.
Jeżeli o mnie chodzi, to używam kolejnego już opakowania Preparatu Wyrównującego Koloryt Skóry TimeWise Essence, obok Mikrodermabrazji (m.in. zamykającej pory), Odżywczego Serum+C TimeWise (2-3 razy w roku), Rozświetlająco – Wygładzającej Maseczki TimeWise (od czasu do czasu, kiedy dogadzam swojej twarzy i szyi z dekoltem). Wychodzę z założenia, że wyrównywanie i rozjaśnianie skóry twarzy, którą się eksploatowało kilkadziesiąt lat, wymaga czasu, starań i pieniędzy.
Za bardzo ważne uważam też zaufanie do producenta, którego kosmetyki się stosuje. Od dziesięciu lat używam kosmetyków Mary Kay. Mam do nich absolutne zaufanie. Dzięki nim, mam nadzieję, wyglądam lepiej niż dziesięć lat temu, a przynajmniej, że przybyło mi dużo mniej lat niż by wynikało z rachunku.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>