Automatycznie zapisany szkic

„Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, który mi dobrałaś”. To już po raz chyba trzeci powiedziała mi koleżanka, której doradziłam, aby zmieniła odcień podkładu na jaśniejszy. Oczywiście, dobierałyśmy go na spotkaniu kosmetycznym w świetle dnia. Podkład jest w odcieniu jej skóry twarzy teraz, zimą. Ona nie upierała się przy odcieniu, do którego się przyzwyczaiła. Nie ma jednego podkładu na całe życie, ba, nawet na jeden rok.

Rok dzieli się na cztery sezony, ale bez przesady, Tobie dla doboru podkładu wystarczą dwa: lato i zima. A kiedy zimą wrócisz z nart, odświeżona i opalona górskim słońcem, przez jakiś czas będziesz mogła powrócić do ciemniejszego podkładu wybranego na lato.

Wiele kobiet ma upodobanie do ciemniejszych podkładów, bo wydaje im się, że w jaśniejszych są blade. Często przypominam, że podkład służy do ukrywania niedoskonałości cery i dlatego musi być w takim samym odcieniu jak skóra twarzy i szyi. Do ożywienia i rozjaśnienia twarzy używa się innych kosmetyków.

Wśród Rozświetlających Podkładów w Płynie Mary Kay, a w Polsce dostępnych jest ich 10 odcieni, na spotkaniu kosmetycznym dobierzesz  właściwy, acz z cierpliwością należną zawsze doborowi każdego podkładu. Pamiętaj – na twarzy! Używasz podkładu na dłoniach?
I jeszcze jedno, zimą podkład skutecznie chroni twarz przed wiatrem i mrozem. Dla skóry wrażliwej na czynniki zewnętrzne jest nieodzowny. Ja uważam, że dla każdej skóry.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>