Automatycznie zapisany szkic

Pisałam już wielokrotnie o opakowaniach kosmetyków. O zaletach i wadach. Od czasu kiedy używam kosmetyków Mary Kay moje przekonanie, iż na przykład tuba jest lepsza od słoika pozostaje niezmienione. Od kilku miesięcy pojawiło się w Mary Kay jeszcze jedno wspaniałe i zmyślne rozwiązanie opakowania dwóch kremów (na dzień i na noc) Volu-Firm TimeWise Repair. Poza ochroną całości zawartości pojemnika z kremem przed działaniem światła, niszczących składników powietrza i Twoich paluszków, daje niezwykłą wprost racjonalność w używaniu kremu. Zobacz sama jak to funkcjonuje:

Widok z góry opakowania kremu Volu-Firm TimeWise Repair

Przed naciśnięciem palcami pokrywki kremu Volu-Firm TimeWise Repair Mary Kay

Po delikatnym naciśnięciu palcami pokrywki kremu pojawią się po obu stronach widocznego kółka dwie krople kremu. Ja serwuję sobie każdą oddzielnie na wybrany fragment twarzy czy szyi. Zobacz jak to wygląda:

Widok z góry opakowania kremu Volu-Firm TimeWise Repair

Po naciśnięciu palcami pokrywki kremu Volu-Firm TimeWise Repair Mary Kay

Moje opakowanie Kremu na Dzień Volu-Firm TimeWise Repair zaczęłam używać równo trzy miesiące temu, właśnie 3 listopada 2012 r. Nie wiem na ile jeszcze mi starczy, ale gdyby to były te trzy miesiące wynik jest znakomity.  Pojemność opakowania kremu na dzień z filtrem SPF 30 to 48 g . Na jak długo starcza Ci krem na dzień, zawarty w zwykłym słoiku o takiej samej gramaturze?

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>