Automatycznie zapisany szkic

- Znajdź mi, proszę, coś na rozświetlenie twarzy- zwróciła się do mnie moja koleżanka tydzień temu. Co wybrać, aby rozświetlić twarz kobiety dojrzałej, która jest bardzo zajęta i nie ma czasu, aby się spotkać i poeksperymentować z różnymi kosmetykami.
Całe szczęście, że wyjeżdżała na narty i rozwiązanie zostało przesunięte w czasie, a ja otrzymałam wsparcie od Mary Kay.
Od 15 stycznia mamy w Mary Kay nowy Katalog Zima’2013, a w nim nowości. Nowości, które z okazji Jubileuszu 50-lecia istnienia firmy Mary Kay, są szczególnie ekscytujące, zwłaszcza dla skór dojrzałych wymagających rozświetlającego blasku.

Natychmiast popędziłam do Centrum, aby zobaczyć na żywo Rozświetlające Pudry Sheer Dimensions™ i wszystkie cztery zaaplikowałam sobie na twarz specjalnie dla nich stworzonym pędzlem Kabuki. No, może nie wyglądałam całkiem jak Sioux na wojennej ścieżce, ale użycie na raz wszystkich czterech nie było najlepszym wykończeniem makijażu. Nie mniej sprawdziłam i pudry i pędzel. Jedno i drugie mnie zachwyciło.

Rozświetlający Puder Sheer Dimensions - Lace

Rozświetlający Puder Sheer Dimensions Mary Kay - Lace

Dla siebie wybrałam i zamówiłam Rozjaśniający Puder Lace, czyli Koronka. Nazwy odcieni pudrów związane są z wzorem reliefu na pudrze. Wypróbuję go w przyszłym tygodniu. Wtedy opiszę moje wrażenia. Mam taki zwyczaj, że najpierw eksperymentuję na sobie.

Pędzel Kabuki

Pędzel Kabuki Mary Kay

Moja koleżanka, kiedy już wróci po nartach, będzie mogła zobaczyć jak się rozświetliłam i podjąć decyzję. Na pewno będzie opalona, ale i wtedy, a zwłaszcza wtedy, dobrze jest jak kobieta dojrzała ma rozświetloną środkową część twarzy. To odmładza.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>