Automatycznie zapisany szkic

Cóż, Twoje i moje brwi i rzęsy są już nieco wyranżerowane. A przecież nasze firanki rzęs dodają nam urody i uroku. Warto się nad nimi nieco natrudzić. Jak zwykle w sukurs przyszła nam Mary Kay. Daje nam trzy całkiem nowe propozycje.

Pierwsza z tych propozycji to „SPA  dla Twoich rzęs”, czyli Odbudowujące Serum do Brwi i Rzęs™ Mary Kay. Włosy, niezależnie od tego gdzie znajdują się na naszym ciele, chociaż różnią się od siebie wyglądem, mają taką samą strukturę. Cykl wzrostu włosa ma trzy fazy: aktywny wzrost, fazę przejściową i wypadanie. Każdej rzęsie zajmuje to 4 miesiące. Aby wszystko przebiegało prawidłowo i meszek włosowy mógł kontynuować pełny cykl musi być dobrze odżywiany. Czym? Ano aminokwasami i peptydami, które tworzą proteinę zwaną keratyną. Prawie 90% Twojego (każdego) włosa to keratyna. No to z czego ta rzęsa ma się odtwarzać skoro zabraknie jej tej keratyny? Mało tego, jeszcze są jej potrzebne peptydy. One wzmacniają macierz skóry dając jej siłę do tworzenia nowej rzęsy. Także każdego innego włosa, czyli tego w brwiach i na głowie.

Jak stosować Odbudowujące Serum do Brwi i Rzęs? Najlepiej wieczorem przed snem. Po oczyszczeniu twarzy nakładaj Serum na suchą i czystą skórę. Zdejmij soczewki kontaktowe, jeżeli ich używasz. Serum nakładasz poziomo wzdłuż podstawy górnych rzęs, od wewnętrznego do zewnętrznego kącika jednego oka. Tak samo dbasz o rzęsy drugiego oka. W zależności od jakości brwi możesz nakładać na całe brwi, w kierunku wzrostu włosków, ale może wystarczy nałożyć tylko na te miejsca, w których są widocznie przerzedzone. Także te miejsca  w linii brwi w ogóle pozbawione  włosków. Sama decydujesz. Rób to każdego dnia, a po miesiącu sprawdź wyniki. Sama to teraz robię i jestem bardzo ciekawa efektu.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>