Automatycznie zapisany szkic

A oto druga propozycja Mary Kay, która pomoże Ci poprawić wygląd Twoich rzęs. Jest to nowość Mary Kay, czyli Baza pod Tusz do Rzęs. Baza jest przezroczystą substancją, która dodaje objętości i wydłuża Twoje rzęsy, a także ułatwia nałożenie tuszu, najlepiej jednego z tuszy Mary Kay, bo przecież są zaprzyjaźnione. Jak działa Baza pod Tusz do Rzęs?

• Pogrubia i przedłuża rzęsy
• Unosi, podwija i rozdziela rzęsy
• Odżywia i wzmacnia rzęsy
• Przez 10 godzin pozostaje na rzęsach, nie sklejając ich i nie krusząc się.

Ma podwójne zastosowanie – z tuszem i bez tuszu.

Na rynku są już bazy do rzęs, ale w odróżnieniu od wielu baz w kolorze białym, baza do rzęs Mary Kay jest bezbarwna. To jej wielka zaleta bowiem jeżeli nie używasz tuszu do rzęs w ogóle albo właśnie tego dnia nie robisz makijażu oka, bo wiesz na przykład, że się spłaczesz, nakładasz szczoteczką bazę na rzęsy jako odżywkę. Jest jak bezbarwny tusz podkreślający urodę Twoich rzęs, jednocześnie je odżywiając, wzmacniając, pogrubiając i wydłużając.
Jeżeli zaś stosujesz tusz, zwłaszcza Mary Kay, jest tym bardziej pożądana, bo w przyjaźni z nim tworzy najpiękniejsze firanki rzęs.
Znałam pewnego pana, który miał przepiękne firanki rzęs. I wykorzystywał ten element urody z dużym powodzeniem. No bo jak tu się oprzeć takiemu spojrzeniu spod firanek rzęs? Uważam więc, że Baza do Rzęs dla panów może być równie atrakcyjna. Z tuszu, jako mężczyzna, bym już zrezygnowała.

1 comment to Rzęsy – jak poprawić ich wygląd?

  • [...] Automatycznie zapisany szkic Stosuję Bazę pod Tusz do Rzęs Mary Kay, zawłaszcza do dolnych rzęs. Jako bardzo dojrzała kobieta, od czasu kiedy Mary Kay zaproponowała Bazę pod Tusz do Rzęs, przestałam malować tuszem dolne rzęsy. Pod linią dolnych rzęs w 2/3, licząc od zewnętrznego kącika oka, kładę nieco cienia, a wszystkie rzęsy pokrywam Bazą pod Tusz. Przy okazji pokrywam też nią górne rzęsy. Któregoś dnia wpadłam na pomysł, aby użyć tej Bazy pod Tusz do uporządkowania brwi. Okazało się to bardzo skuteczne, bo po nadaniu brwiom linii, baza trzyma je w tym nadanym kształcie przez kilka godzin. Wyrywanie brwi, które zakłócają Ci ich linię wydaje się niecelowe, a może doprowadzić do wyłysienia. Osobiście wolę te nawet lekko nastroszone od malowanych kredką. Czasy przedwojennych gwiazd ekranu minęły i teraz dążymy do naturalności. Bazę pod Tusz uważam za niezbędną dla kobiety dojrzałej, bardziej niezbędną niż tusz. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Bazie pod Tusz do Rzęs kliknij w ten link. [...]

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>