Automatycznie zapisany szkic

W opinii mojej przyjaciółki, która z niejednego podkładu korzystała, najlepsze są dla niej podkłady Mary Kay. Zastanawiam się więc czy jeszcze coś więcej, niż zadowolenie mojej przyjaciółki, może przynieść Tobie nowy Podkład w Płynie TimeWise Mary Kay? Uważnie przestudiowałam wszystkie informacje o nowych podkładach Mary Kay i stwierdzam, że może. Spieszę więc Ci donieść jakie to niezwykłe korzyści dla Twojej skóry niosą nowe Podkłady w Płynie  TimeWise Mary Kay.

Jako korzyść absolutnie oczywistą, bo takiej spodziewasz się po zastosowaniu podkładu, wymienię jego rolę maskującą to, co chcesz ukryć przed oczami innych osób. Tak więc tę korzyść podaję dla porządku na pierwszym miejscu.

Podkłady w Płynie TimeWise Mary Kay

- skutecznie pokrywają niedoskonałości Twojej cery, która albo jest normalna z tendencją do suchej, albo mieszana z tendencją do tłustej. Dla tego pierwszego typu Mary Kay przygotowała Rozświetlający Podkład w Płynie TimeWise, dla drugiego typu Matujący Podkład w Płynie TimeWise.

Rozświetlający Podkład w Płynie TimeWise zapewnia skórze suchej długotrwały komfort i nawilżenie (minimum siedem godzin). Twoja skóra jest rozświetlona, promienna i rozjaśniona. Przypominam, że twarz kobiety dojrzałej i nieprzezroczystej ma obowiązek być rozjaśnioną, bo to odmładza, i już. Pomogą w tym zawarte w Rozświetlającym Podkładzie cząsteczki odbijające światło. Jak wiesz, odwracają one uwagę od zmarszczek i innych niezbyt lubianych przez Ciebie elementów Twojej skóry.

Matujący Podkład w Płynie TimeWise absorbuje  ze skóry mieszanej i tłustej nadmiar sebum i kontroluje błyszczenie się skóry. Zapewnia matowe wykończenie przez minimum sześć godzin. Matujący Podkład TimeWise zmniejsza widoczność rozszerzonych porów i innych niedoskonałości Twojej skóry.

Nowe Podkłady w Płynie TimeWise Mary Kay wyróżniają się tym, co im niesie, zastosowana w nich, słynna formuła TimeWise®, używana w kosmetykach pielęgnacyjnych Mary Kay. Ale o tym w kolejnym wpisie.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>