Automatycznie zapisany szkic

Jak pisałam już w poprzednim wpisie, nowe Podkłady w Płynie TimeWise Mary Kay, poprzez dodanie do nich przeciwzmarszczkowego zestawu składników TimeWise®, stosowanego w kosmetykach pielęgnacyjnych, dają Twojej skórze dodatkowe, poza kamuflażem, korzyści.

Obie formuły Podkładów Rozświetlający i Matujący zawierają witaminę E. Chroni ona skórę każdego typu przed działaniem wolnych rodników. To one są m.in. sprawcami kłopotów, których Ci czasami Twoja skóra przysparza. Witamina E, zawarta w Podkładach Mary Kay, utrudnia im dostęp do niej.
I to jest ta druga korzyść, którą daje nowy Podkład w Płynie TimeWise Mary Kay. O pierwszej czytaj w poprzednim wpisie.

Trzecia korzyść, to wspomaganie wytwarzania kolagenu.
Zapewniają ją zawarte w nowych Podkładach w Płynie Mary Kay minerały i mieszanka peptydów, opatentowana przez Mary Kay. Co za tym idzie?
Twoja skóra wygląda na bardziej jędrną i zdrowszą. Drobne linie i zmarszczki, których się dopracowałaś, stają się mniej widoczne. Ogólna kondycja skóry jest zdecydowanie lepsza.

Ogromną zaletą nowych Podkładów w Płynie Mary Kay jest łatwość ich rozprowadzania i wielogodzinny efekt pogodnej buzi bez skaz.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>