Prezentowych kosmetyków cd.

Kończąc zestaw neutralnych prezentowych kosmetyków dla kobiet przedstawiam Ci jeszcze trzy kosmetyki „dla ciała”.
Są to:

Regenerujący Krem do Rąk Satin Hands za 35 PLN. Chroni dłonie naturalnym filtrem przeciwsłonecznym (SPF4), zawartym w oleju sezamowym, jednym ze składników. Pomaga w walce z przebarwieniami (wyrównuje koloryt skóry dłoni). Poprawia elastyczność skóry, łagodzi podrażnienia i niezwykle szybko się wchłania, zapewniając jednocześnie długotrwałe nawilżenie skóry.
Możesz go podarować oddzielnie, chociaż…

znajduje się on też w Zestawie do Pielęgnacji Dłoni Satin Hands za 139 PLN. Poza Regenerującym Kremem do Rąk, w Zestawie znajdziesz Nocny Krem Zmiękczający Skórę, o pięknym miodowym zapachu, który nawilża przesuszoną, spierzchniętą, popękaną skórę dłoni, zmiękcza zgrubienia naskórka i zmniejsza skłonność do pękania skóry na dłoniach. Jest kremem, którym rozpoczyna się zabieg doprowadzania dłoni do idealnego stanu, czyli uzyskania odczucia, że dłonie są delikatne i wybielone. Po jego wmasowaniu w skórę dłoni       (i łokci)
nakłada się na nie pachnący brzoskwiniami Peeling Myjący do Rąk Satin Hands. Jest to połączenie żelu myjącego z kremem wygładzającym. W jego składzie są drobinki pestek moreli i brzoskwiń, które ścierają delikatnie warstwę rogową. Usuwają martwe komórki naskórka oraz zgrubienia. Wygładzają, oczyszczają skórę, dając uczucie świeżości i miękkości. Likwidowane są przebarwienia, które pojawiają się na skórze dłoni w efekcie różnych wykonywanych przez nie prac w domu, w ogrodzie, a także w pracy zawodowej. Stosuję go zamiast innych domowych środków usuwających plamy i zabarwienia skóry dłoni, bowiem daje duże lepsze wyniki.

Na zakończenie  nakłada się Regenerujący Krem do Rąk, o którym pisałam wyżej.

Każdy z tych trzech kosmetyków można nabywać oddzielnie.

Innym kosmetykiem, który uważam za neutralny z uwagi na bardzo delikatny zapach jest  Emulsja Nawilżająca Mary Kay do Ciała za 60 PLN. Bardzo szybko wchłania się w skórę po jej umyciu. Nie narzuca swojego zapachu i nie kłóci się z używanymi przez kobietę perfumami i/lub wodami.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>