Prezentowe kosmetyki

Oczywiście cieni do powiek, jeżeli nie masz dokładnego zapotrzebowania obdarowywanej in spe, nie dajesz w prezencie. Natomiast jest kosmetyk, który może być bardzo dobrym prezentem dla kobiety używającej cieni do powiek – Baza na Powieki Mary Kay za 55 PLN. Baza ma wodoodporna formułę, która zapobiega rozmazywaniu się i zbijaniu cieni. Przez cały czas, kiedy cienie powinny być nieskazitelne, Baza na Powieki trzyma je w kolorze i w dyscyplinie.
Zauważyłyśmy też z moją dojrzałą koleżanką, że po użyciu Bazy, nasze powieki nabierają sprężystości, a nakładana ilość jest mikroskopijna.
Dzięki temu Baza na Powieki ma też inną cudowną cechę – niektórym osobom, szczególnie tym, które nie kładą cieni codziennie,  jedno opakowanie wystarczy do następnej Gwiazdki.

Innym, bardzo mile widzianym kosmetykiem będzie Kojący Żel pod Oczy Indulge za 87 PLN. Nawilżające i kojące składniki, takie jak wyciągi z zielonej herbaty i z ogórka, ekstrakt z owoców dzikiej róży, wyciągi z leszczyny, rumianku i żywokostu usuwają oznaki zmęczenia i redukują obrzęki pod oczami. Zauważ, że składniki są pochodzenia roślinnego. Nadzwyczajnie działa rano, po przebudzeniu, szczególnie jeżeli obdarowana in spe będzie trzymać Żel w lodówce. Nie będzie musiała zalegać na kanapie z kostkami lodu na  oczach. Nakłada sobie Żel pod oczu i pije poranną kawę.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>