Zmiany

Jak zauważyłaś zmieniłam motyw mojego bloga.

Bardzo mi się podobał, i nadal mi się podoba, poprzedni. Doszłam jednak do wniosku, że należy go zmienić. Zestaw tamtych kolorów: czerń, biel i pomarańcz przepiękny. Niestety, czytanie w kontrze (białe litery na ciemnym tle) jest męczące dla oczu, szczególnie w komputerze, szczególnie dla okularników, szczególnie dla kobiet dojrzałych. W blogu zaczęło przybywać tekstów. Chcę, aby były czytane i jeżeli tylko są czytane do końca, to, aby nie powodowały zmęczenia oczu.

Ciekawa jestem jak oceniasz nowy motyw. Podoba Ci się?  Jeżeli tak, to oznacza, że zmiany mogą być, także „na lepsze”, i nie należy ich się bać.

Zbliża się lato – może należy zmienić kolor pomadki? może należy zmienić wodę kolońską? może należy zmienić fryzurę? może warto kupić bardzo kolorową bluzkę lub sukienkę? może warto dokonać jakiejkolwiek  zmiany, której się obawiamy?

Oczywiście zmiana motywu, to nie jest wielka zmiana w życiu (chociaż w blogu tak), ale czy nowa bluzka w kolorze, który zawsze Ci się podobał, a który obawiałaś się „nosić”  i na wszelki wypadek rezygnowałaś przed zakupem, to wielka zmiana?

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>