Automatycznie zapisany szkic

„I mamy znowu w Mary Kay nowy kosmetyk, zwłaszcza na lato, czyli Krem CC SPF 15. Krem ma lekką formułę, rozjaśni Twoją skórę, nawilży ją i skoryguje zaczerwienienia, a do tego ochroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Ogromną zaletą kremu jest umiejętność dopasowania się do odcienia Twojej skóry. Ciekawe czy będzie mógł zastąpić latem podkład? Sprawdzę to niebawem, bo będzie dostępny od jutra, czyli od 2 czerwca. Czy odmłodzi? Jeżeli poprawi moje samopoczucie, to na pewno. Zadowolona kobieta z pewnością wygląda młodziej.”
Napisałam tak w jednym z moich poprzednich wpisów.
I nabyłam drogą kupna Krem CC SPF 15. Jest genialny!
Wręcz nie mogłam w to uwierzyć, kiedy wczoraj zrobiłam inaugurację wybierając się na przyjęcie do znajomych. Bez użycia korektora, podkładu, bez różu moja twarz zrobiła się świetlista i wypoczęta, chociaż tego dnia przez kilka godzin sprzątałam mieszkanie. Po wklepaniu Nawilżąjącej Emulsji Na Dzień, która jest obowiązkowa, delikatnie wklepałam Krem CC SPF 15. Patrzyłam na swoją twarz i z każdą chwilą rosło moje zaskoczenie, bo moja skóra, nie zmieniając swojego kolorytu, wyglądała na świeżo muśniętą przez słońce, a przebarwienia były prawie niewidoczne. Jeszcze tylko firanki rzęs i ust korale i popędziłam na przyjęcie, zachwycona sobą więc wesoła i nadzwyczaj towarzyska, taka jaką powinna być kobieta. I to bez względu na wiek. No a już zwłaszcza kobieta nieprzezroczysta.

Krem CC SPF 15 jest w trzech odcieniach. Ja wybrałam „light to medium, czyli jasny do medium”. Uznałam, że  „very light, czyli bardzo jasny” może być przy mojej karnacji nienaturalny, a „medium to deep, czyli medium do ciemnego” zbyt „opalony”, który w moim odczuciu, bardzo dojrzałą kobietę postarza. Zresztą też byłby nienaturalny, bo moi znajomi wiedzą, że nie byłam na wakacjach w Środziemnomorzu i nie ma co udawać.
O innych cudownych zaletach Kremu CC SPF 15 Mary Kay napiszę w kolejnym wpisie, bo chcę je wszystkie potwierdzić osobiście. Chociaż już teraz, bez sprawdzenia wszystkich 8 korzyści w jednym produkcie, pozostaję w nieustającym zachwycie.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>