Automatycznie zapisany szkic

Przyznaję, że lubię nowości. I lubię je polecać. Należę do klientów zaliczanych do tzw. awangardy. To do takich jak ja należy wysyłać próbki i prezentować nowe i interesujące produkty. Kiedy sprawdzę i stwierdzam, że rozwiązują jakiś problem, albo chociaż ułatwiają życie natychmiast przekazuję tę nowinkę dalej. Tak też jest z nowościami, które znajduję w Mary Kay. Sama je jednak najpierw testuję.

Teraz jestem w trakcie testowania Punktowego Serum na Przebarwienia TimeWise, o którym pisałam w poprzednim wpisie. Powinno upłynąć 6 tygodni, aby móc sprawdzić jakie są widoczne efekty jego stosowania.

W kolejce czeka druga nowość Mary Kay Szczoteczka do Twarzy Skinvigorate™ Zacznę ja stosować od marca. Jej zadaniem jest lepsze oczyszczenie skóry twarzy, zwłaszcza po makijażu, aby lepiej wchłaniały się wklepywane kosmetyki, a także zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów skóry.

Obydwa te nowe kosmetyki: Punktowe Serum na Przebarwienia jak i Szczoteczka do Twarzy dla mnie  są niezwykle interesujące. Myślę jednak, że są takimi dla każdej dojrzałej skóry. Więcej o Szczoteczce do Twarzy napiszę kiedy już ją będę mieć w ręce i zacznę używać.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>