Automatycznie zapisany szkic

Twoje stopy po zimie wymagają bardzo troskliwej regeneracji i pielęgnacji. Na pewno dobrze im zrobi wizyta u dobrej pedikiurzystki. Niezbędne też będą natłuszczające i nawilżające maseczki, kremy, balsamy, a może i lecznicze kąpiele.

Miętowy Balsam do Stóp Mary Kay

Miętowy Balsam do Stóp Mary Kay

I kiedy już doprowadzisz swoje stopy do porządku możesz im zrobić „wyjście z  zimowych butów”. Jeszcze chodzisz w rajstopach. Temperatury są coraz wyższe, a Ty z wiosną stałaś się bardziej ruchliwa i częściej poruszasz się pieszo. Twoje stopy zachowują się różnie, czasami w ciągu dnia poza domem,wymagają pomocy.
Każdej wiosny w Mary Kay pojawia się Miętowy Balsam do Stóp. Każdego ranka należy go wmasować w skórę stóp, zwłaszcza w okolicach kostek. Daje uczucie chłodu, świeżości i lekkości. Zawarte w nim olej z nasion krokosza barwierskiego, gliceryna, witaminy E i A nawilżają i wygładzają skórę, a zapach mięty działa na Twoje zmysły potęgując uczucie  chłodu. Balsam ten masz zawsze przy sobie, aby użyć go wtedy, kiedy czujesz zmęczenie i widzisz opuchnięcie stóp. Masz na nogach rajstopy? OK. Aplikujesz Balsam na rajstopy – działa i nie pozostawia śladów. Zapewniasz swoim stopom komfort, a one poniosą Cię z łatwością tam, dokąd zmierzasz.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>