Automatycznie zapisany szkic

Mając do wyboru aż pięć nowych kosmetyków z linii TimeWise Repair Mary Kay dla skóry dojrzałej zdecydowałam się zacząć od Ujędrniającego Kremu na Dzień Volu-Firm SPF 30. Krem daje rewelacyjne efekty, a do tego jest w opakowaniu, o którym już pisałam, a które mnie zachwyciło od pierwszego wejrzenia. Jest to słoik z dozownikiem. Spójrz – tak wygląda słoik:

Krem na dzień Volu-Firm TimeWise Repair

Krem na dzień Volu-Firm TimeWise Repair

A tak dozownik kremu, który chroni krem przed szkodliwymi zmianami wywołanymi dostępem powietrza. Do tego ułatwia jednorazowe racjonalne pobieranie zalecanej ilości kremu:

Dozownik Kremu na Dzień Volu-Firm TimeWise Repair

Dozownik Kremu na Dzień Volu-Firm TimeWise Repair

Dwoma palcami naciskasz od góry płaską powierzchnię pompki z zaznaczonymi wgłębieniami na palce. Niewielką ilość kremu, wielkości grochu, pobierasz i wklepujesz na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

Czego masz się spodziewać po tak luksusowym kremie z SPF 30? Daje Ci ochronę przed starzeniem się skóry i redukuje widoczność zmarszczek, bo przecież cały czas mówimy o skórze dojrzałej kobiety. Dodatkowo chroni przed działaniem czynników, które są powodem uczucia mrowienia, pieczenia, zaczerwienienia skóry. Daje natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry w ciągu dnia. Jego SPF 30, w zupełności wystarczające do codziennej ochrony przed działaniem promieni UVB i UVA, znacznie ogranicza powstawanie szpecących dojrzałą twarz i szyję przebarwień i plam.
Wszystkie kremy Zestawu TimeWise Repair wyposażone w kompleks Volu-Firm wspierają się. W następnych wpisach o nich Ci napiszę.

1 comment to Jaki krem na dzień dla skóry dojrzałej?

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>