Automatycznie zapisany szkic

Przyznam się, że nie wiem od czego zacząć opowieść o działaniu i efektach działania Zestawu TimeWise Repair™ Mary Kay dla skóry dojrzałej kobiety. Jak pisałam, najpierw zachwyciła mnie uroda opakowania. Potem zawartość tego opakowania. Na koniec rozwiązania umożliwiające dozowanie bezpieczne, nowoczesne i oszczędne. Spójrz na zdjęcie poniżej:

Zestaw TimeWise Repair

Zestaw TimeWise Repair Mary Kay

Ta nowa linia pielęgnacyjna składa się z pięciu kosmetyków, które dostarczają wszystkich niezbędnych składników nieodzownych w przeciwdziałaniu starzeniu się skóry i skutecznym podtrzymywaniu jej młodego wyglądu. Ja to nazywam podtrzymywaniem dobrego samopoczucia kobiety dojrzałej. A to dobre samopoczucie warte jest każdej ceny.

Nie będę Ci wyliczać i opisywać składników – prawdopodobnie Ty, a przede wszystkim ja nie jestem ich znawcą (gdybym była, byłabym twórcą nowych kosmetyków, a nie konsultantką). Ja sama przyjęłam do wiadomości, że każdy z nich ma swoją rolę: jeden wspiera procesy odbudowy zachodzące w skórze, kolejny wspiera produkcję kwasu hialuronowego, dającego skórze jędrność i elastyczność , a jeszcze kolejne wspierają spójność komórek macierzystych, która jest źródłem jędrności skóry. Na zdrowy rozum to jest potrzebne, aby skóra wyglądała na młodszą niż jest w rzeczywistości. Od ośmiu lat stosuję kosmetyki Mary Kay, przede wszystkim linii TimeWise (TimeWise Repair jest dalszym rozwinięciem tej linii, wzbogaconym o składniki dla skóry dojrzałej), i jestem zadowolona z efektów ich działania. Osiem lat dla dojrzałej kobiety chcącej być nieprzezroczystą, to kawał czasu, i moje porównania potwierdzają trafność mojego wybory Mary Kay sprzed ośmiu lat. Stąd moje do nich zaufanie.

Poza urodą opakowania, jego funkcjonalnością (umożliwiającą wygodne, racjonalne i oszczędne dawkowanie) i oczywiście efektami działania linia TimeWise Repair ma jeszcze jedną zaletę, niezwykle istotną dla kosmetyków z wyższej półki, a więc umiarkowanie, ale jednak droższych – możliwość jednoczesnego stosowania innych kosmetyków z linii TimeWise, a także linii Botanical Effects, drugiej linii kosmetyków Mary Kay.  Możesz bardzo elastycznie i ekonomicznie dobierać skuteczne kosmetyki wzajemnie się uzupełniające, o różnych pojemności i cenach. To Ty decydujesz co jest Ci niezbędne, ale też na co Cię stać w danym momencie.
Jeżeli przejrzysz  katalog the Look Mary Kay Jesień 2012 sama dostrzeżesz zalety takiego rozwiązania.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>