Automatycznie zapisany szkic

Tak, są kosmetyki dla kobiet dojrzałych. Pisałam już kiedyś, że jedna z moich znajomych, ale jestem pewna, że nie tylko ona, nie może się powstrzymać przed zakupem kosmetyku w pięknym opakowaniu. Cóż, mimo iż jestem estetką, w wyborze kosmetyku kieruję się zaletami zawartości, a nie wyłącznie urodą opakowania. Tym razem jednak Mary Kay zachwyciła mnie i jednym i drugim.
Zwłaszcza, że opakowania całego nowego zestawu TimeWise Repair dla dojrzałej skóry, oprócz urody (przepiękny kakaowy róż), mają rozwiązania najbardziej odpowiednie dla ochrony kremów przed wpływem czynników zewnętrznych. Trzy produkty są tubach (w tym krem pod oczy z metalową końcówką, dopasowaną do kształtu oka), uważanych przez wielu specjalistów (ich argumentacja mnie przekonywuje do tej opinii) za  zdecydowanie lepsze opakowanie niż słoiki. Dwa kremy zaś są w słoikach. I to mnie zdumiało, bowiem Mary Kay, jak dotąd, prawie wszystkie kosmetyki miała w tubach. A tu nagle słoiki?! Sprawa się jednak wyjaśniła: w słoikach są płaskie pompki, które działają jak klasyczne dozowniki, czyli na zewnątrz pojawia się tylko tyle kremu ile zużywasz na jeden raz. A ile się go zużywa na jeden raz? Na twarz i na szyję? Kroplę wielkości grochu! O tych wszystkich wspaniałościach przeczytasz w kolejnych wpisach.

Uwielbiam luksus na twarzy i ciele. Myślę, że Ty też. Jeżeli nawet nie wszystko można mieć, to miło jest sobie pomarzyć. A marzenie trzeba zwizualizować. Nie mam jeszcze ich wszystkich, ale w przyszłym tygodniu może uda mi się je sfotografować i Ci zaprezentuję we wpisie. Korzystam z własnych zdjęć, jako że prawa autorskie obowiązują także Konsultantki Mary Kay.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>