Automatycznie zapisany szkic

Nawet jeżeli nie „wystawiamy się” na słońce warto latem pamiętać o kosmetykach z filtrem SPF. Pamięta o tym każda kobieta dojrzała. Niestety, panowie, nawet dojrzali, niekoniecznie. Zatem jeżeli masz wśród bliskich mężczyznę, zwłaszcza też dojrzałego, to i jego (o ile sam o tym nie myśli) też zaopatrujesz na lato w kosmetyk pielęgnacyjny z filtrem SPF. Bywają mężczyźni, którzy odżegnują się od kremów pielęgnacyjnych. Są też tacy, którzy cichcem podbierają kremy swoim partnerkom. Jest też trzecia odmiana, która stosuje nie tylko kosmetyki do i po goleniu, ale także kosmetyki  pielęgnacyjne. Dla tych wszystkim męskich typów Mary Kay stworzyła specjalną męską linię. Takim kosmetykiem na lato jest Nawilżająca Emulsja MK Men® z filtrem SPF 25.

Nawilżająca Emulsja MK Men z filtrem SPF 25 przygotowana jest specjalnie do codziennej pielęgnacji męskiej skóry. Wśród różnych składników tej Emulsji na uwagę zasługują ekstrakt z herbaty chińskiej oraz witaminy C, E i A. Dzięki nim skóra jest nawilżona, a filtr SPF 25 chroni ją przed promieniowaniem zarówno UVA jak i UVB. Spora tubka, w męskich kolorach (stalowy i czarna nakrętka), o zawartości 88 g kosztuje 88 PLN.

Jeżeli mężczyzna nie przepada za kosmetykami, namów go, aby przed wyjściem z domu, zwłaszcza w słoneczny dzień, nałożył na skórę swojej twarzy Nawilżającą Emulsję MK Men z filtrem SPF 25. Nie piszę „wklepał”, bo nawet gdybyś Ty chciała mu wklepać, to zapewne będzie się od Ciebie opędzać. A może się mylę? Panowie niekiedy uważają, że przeorana zmarszczkami i ogorzała twarz jest bardzo męska i przystojna. To fakt, że taka twarz może się jakiejś kobiecie podobać. Nie mniej już z dodatkiem brązowych plam i bliznami po oparzeniach, staje się dużo mniej atrakcyjna i świadczy albo o tym, że jej właściciel jest chorowity, albo był nieroztropny, a nie koniecznie taki męski.

Oczywiście, kiedy wybieracie się razem na plażę albo na działkę, obowiązkowo oboje nakładacie na odsłonięte części ciała, także twarz, Emulsję Ochronną do Opalania z filtrem SPF 30. Jest wodoodporna, z dodatkiem przeciwutleniaczy, czyli witaminami C, E i A  i wyciągiem z herbaty chińskiej. Jej zadaniem jest ochrona przed promieniami UVB, ale przede wszystkim przed promieniami UVA. Zapewnia 50-krotnie skuteczniejszą ochronę przed oparzeniami niż naturalna ochrona. Łatwo się wchłania. Jest beztłuszczowa i zachowuje swoje właściwości ochronne do 80 minut przebywania w wodzie. Ale pamiętaj po wyjściu z wody i prysznicu smarować ciało nową warstwą Emulsji Ochronnej. Dermatolodzy zalecają powtarzanie smarowania się kremami z filtrami ochronnymi co 2 godziny.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>