Automatycznie zapisany szkic

Zadajesz sobie pytanie: „Co używać? Krem czy serum?” Nie wiem czy dla Ciebie, ale dla wielu kobiet, zwłaszcza z płytszą kieszenią, dobra by była odpowiedź jednoznaczna. I niekiedy taka musi być, bo kieszeń jest płyciutka. W moim, dość długim życiu, musiałam niekiedy sama na to pytanie odpowiadać i odpowiadałam: „Krem.” Jednak, kiedy tylko mogłam, przynajmniej raz w roku, np. po zimie, zaszalałam i stosowałam jakieś serum, silniej regenerujące skórę. Im jednak jesteś starsza, Twoja skóra staje się bardziej wymagająca. Nie wystarcza jej samo nawilżanie przy pomocy kremu.

Tak jest na przykład ze skórą wokół oczu. Jest ona cieniutka, zatem delikatna. Nasze oczy intensywnie, praktycznie bez odpoczynku, pracują kilkanaście godzin dziennie.  To powoduje, że okolice naszych oczu wyglądają jak pobojowisko, i jeżeli zaniedbasz je, po pewnym czasie głębokie zmiany okazują się nieodwracalne. Może skalpel sobie poradzi? Nie jestem pewna i nie wiem na jak długo.

Natomiast pewne jest, że z wiekiem przybywa nam zmarszczek i zmienia się nasz wygląd. Jeżeli masz zmarszczki mimiczne, te od śmiejących się oczu, to i tak się ich nie pozbędziesz. I one dobrze o Tobie świadczą. Przyjmuj je pogodnie, z dobrodziejstwem inwentarza, po swoich rodzicach lub dziadkach.

Natomiast sińcom i poduszeczkom pod oczami zapobiegaj od najwcześniejszych lat, a już koniecznie wchodząc w wiek dojrzały. I wtedy może się okazać, że odpowiedź na pytanie „Krem czy serum?” brzmi: i krem, i serum, i zabiegi, np. gimnastyka twarzy i oczu. W Mary Kay, jak mogłaś już przeczytać w moich wpisach poświęconych pielęgnacji oczu, jest pięć efektywnych kosmetyków do pielęgnacji oczu:
♦ Przeciwzmarszczkowy Krem pod Oczy TimeWise® – dla oczu młodszych¹
♦ Intensywnie Regenerujący Krem pod Oczy TimeWise® – dla oczu dojrzałych¹
♦ Odżywczy Fluid pod Oczy TimeWise® Targeted -Action™
♦ Kojący Żel pod Oczy Indulge™
♦ Beztłuszczowy Płyn do Demakijażu Oczu.

Kiedy zastosujesz dwa kosmetyki: Intensywnie Regenerujący Krem pod Oczy TimeWise i Odżywczy Fluid pod Oczy TimeWise Targeted-Action (czyli serum) będą one działać ze zdwojoną siłą: Intensywnie Regenerujący Krem pod Oczy TimeWise rozjaśnia cienie, ale też poprawia sprężystość skóry, nawilża ją i redukuje zmarszczki, natomiast Odżywczy Fluid pod Oczy TimeWise Targeted-Action efektywnie zmniejsza wizualny efekt cieni i obrzęków pod oczami,

———
¹ To moja własna opinia, inni mogą uważać inaczej

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>