Automatycznie zapisany szkic

Mimo Twoich usilnych starań, zdarza się, że nie da się uniknąć łez. Łzy dają odprężenie. Łzy obmywają Twój smutek i Twoje 0czy. Niestety, na okolice Twoich oczu wpływają fatalnie. Nie muszę Ci opisywać, sama widzisz to lustrze. A przecież i bez łez pod Twoimi oczami zalegają sine podkrążenia i „poduszeczki”.

Może zauważyłaś, że trochę czasu minęło od mojego ostatniego wpisu. Cóż, w życiu Kobiety Nieprzezroczystej też zdarzają się smutne wydarzenia. Także blog schodzi wtedy na plan dalszy.
Jak się zapewne domyślasz, ostatnio często zajmowałam się moimi oczami. Zawsze o nie bardzo dbam. Tym razem musiałam poświęcić im więcej uwagi i staranności.
Wśród kosmetyków Mary Kay do pielęgnacji oczu są, na szczęście, dwa, które poza kremami i Beztłuszczowym Płynem do Demakijażu Oczu, przynoszą ulgę i poprawiają wygląd skóry, zwłaszcza pod oczami. Są to:
Kojący Żel pod Oczy Indulge
Odżywczy Fluid pod Oczy TimeWise Targeted – Action™.

Kojący Żel pod Oczy jest nieoceniony w wypadku obrzęków, zwłaszcza rano, po przebudzeniu. Po wyjęciu z lodówki, nakładasz cienką warstwę żelu pod oczy i czujesz natychmiastową ulgę. Możesz go także stosować w ciągu dnia.
Żel po pewnym czasie wchłania się i kiedy już zasiądziesz przed lustrem, aby zająć się swoją twarzą z makijażem włącznie, „wkulkujesz” pod oczy Odżywczy Fluid TimeWise. Piszę „wkulkujesz”, bo fluid jest w pojemniczku zakończonym gładką kulką. Buteleczkę ustawiasz pod kątem umożliwiającym dotarcie fluidu do kulki. Przeciągasz kulkę wzdłuż kości policzkowej, nie naciskając na skórę. Potem delikatnie wklepujesz fluid opuszkami palców. Rano i wieczorem. Fluid to lekkie serum z wyciągu z pomarańczy i bardzo dużego zestawu innych substancji roślinnych. Nie jest perfumowany i ma dosyć intensywny zapach. Jedna z admiratorek kosmetyków Mary Kay nazwała go „śmierdziuszkiem”, i był w tym nazwaniu miłosny zachwyt jego działaniem. I ja też go teraz tak nazywam, zwłaszcza że używam go już półtora miesiąca (jedno opakowanie) i widzę zdecydowanie mniejsze poduszeczki pod oczami. A były one moim utrapieniem.

Czym różnią się te dwa kosmetyki?

Kojący Żel pod Oczy Indulge przynosi doskonałe rezultaty w wypadku obrzęków, dając szybki i odświeżający efekt. Jego działanie jest jednak krótkotrwałe.
Natomiast Odżywczy Fluid pod Oczy TimeWise zmniejsza lub likwiduje cienie pod oczami i jednocześnie radzi sobie z obrzękami, dając długotrwałe efekty.
Więcej przeczytasz we wpisie Kulki pod oczy.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>