Automatycznie zapisany szkic

Moje kosmetyczne doświadczenie kobiety dojrzałej mówi, że pielęgnacja okolic oczu już od wczesnej dojrzałości należy do podstawowych. Stąd też do kosmetyków podstawowych zaliczam krem pod oczy. Mało powiedziane, zaliczam do najważniejszych kosmetyków, zatem o koniecznej wysokiej jakości, co niewątpliwie wiąże się z ceną.

Mary Kay proponuje dwa rodzaje kremów pod oczy: Przeciwzmarszczkowy Krem pod Oczy TimeWise® oraz Intensywnie Regenerujący Krem pod Oczy TimeWise®. Jeżeli klikniesz w następujący link kremy pod oczy znajdziesz tam wpis z bardzo obszerną informacją o obu – i nie tylko tych dwóch – kosmetykach do pielęgnacji oczu.

W poprzednich latach używałam obu tych kremów naprzemiennie. Jednak od pewnego już czasu wklepuję tylko Regenerujący Krem pod Oczy. Jest gęsty, niewiele go trzeba. Przyznam, że z pewnym zdumieniem obserwuję jak niezwykle szybko moja skóra pod oczami go wchłania. To też m.in. przekonuje mnie, że bardzo jest jej potrzebny i jej odpowiada. NB bardzo łatwo i szybko po jego użyciu można wykonać makijaż.

Przeciwzmarszczkowy Krem pod Oczy polecam dla skóry we wczesnej dojrzałości. Wszystko wszakże zależy od eksploatacji oczu i od indywidualnych upodobań. Nie mniej stopień dojrzałości Twojej skóry ma swoje znaczenie przy wyborze kremu.
Przeciwzmarszczkowy Krem pod Oczy w tubie o pojemności 18 g kosztuje 110 PLN. Jak długo starcza? Kiedy go używałam starczał mi na dwa i pół miesiąca. Daje to 44 zł miesięcznie.
Intensywnie Regenerujący Krem pod Oczy w opakowaniu z dozownikiem, o pojemności 14 g i w cenie 125 PLN starcza przynajmniej na dwa miesiące, czasami nieco dłużej, od 63 ,- do 55,- miesięcznie.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>