Automatycznie zapisany szkic

Jeżeli zaglądasz do mojego bloga to zapewne wiesz, iż jestem wielką wielbicielką toniku do twarzy. Używam go przynajmniej dwa razy dziennie, po każdym umyciu i oczyszczeniu twarzy. Chcę Ci jednak powiedzieć o nowości w Mary Kay, którą jest Płyn Nawilżająco – Odświeżający TimeWise®. Można go używać razem z tonikiem lub zamiast.  Jeżeli poszukujesz dodatkowego odświeżenia i nawilżenia skóry, zwłaszcza jeżeli pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu, chociaż i kaloryfery czynią spustoszenie na twarzy, ten płyn będzie odpowiedni dla Ciebie. Używa się go tak jak tonik, po każdym oczyszczeniu twarzy, usuwając nawilżonym nim wacikiem resztki zabrudzeń i makijażu.

Jego stosowanie wpływa na kondycję Twojej skóry – jest lepiej i dłużej nawilżona, bo traci mniej wody, która jest zatrzymywana w skórze, jest bardziej zabezpieczona przed działaniem promieniowania UV. Słabiej widoczne są drobne zmarszczki, skóra staje  się wygładzona i jędrniejsza, a rozszerzone pory zmniejszone. Wszystko to dzięki odpowiednim składnikom zawartym w kompleksie TimeWise®. Nie będę ich wymieniać, bo to nie składniki Ciebie interesują, ale efekt ich działania.

Jak już niejednokrotnie pisałam, kosmetolodzy zalecają stosowanie jednej linii kosmetyków, aby zwiększyć ich skuteczność poprzez intensywniejsze oddziaływanie zawartych w linii składników. Płyn Nawilżająco – Odświeżający jest w linii TimeWise® Mary Kay i doskonale uzupełnia pozostałe kosmetyki tej linii. Możesz go stosować do Twojej twarzy i szyi, bowiem jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Jest bezzapachowy i bezpieczny dla skóry wrażliwej.
A ja z toniku nie zrezygnuję, bo nadal go uwielbiam. Ale z Płynem Nawilżająco – Odświeżającym TimeWise® właśnie się zaprzyjaźniam. Może nawet pojawi się romansik? O tej porze roku romanse są bardzo pożądane. Zimą romanse są bardzo rozgrzewające.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>