Automatycznie zapisany szkic

Jest Karnawał. Chcesz zaistnieć na przyjęciu karnawałowym i wyróżnić się wśród innych kobiet. Znasz różne sposoby więc sobie poradzisz. Wiesz też, że bardzo ważny jest makijaż w taki wieczór. I wiesz, że w makijażu kładziesz nacisk na jeden fragment swojej twarzy: oczy lub usta. Podkreślasz to, co masz piękniejsze. Jeżeli oczy to oczy. Jeżeli usta to usta. Powiedzmy, że wybierasz usta. W tym roku (czy tylko w tym?) usta są zmysłowe. Twoje też. A co?

Problem w tym, że ostatnio Twoje usta są często spierzchnięte. Pytasz co zrobić, aby usta nie pierzchły. Według mnie odpowiedzi należy szukać we właściwej pielęgnacji ust. Ten wpis jest piętnastym wpisem, w którym piszę na temat pielęgnacji ust. Jeżeli klikniesz w tag (prawa kolumna na blogu) „pielęgnacja ust” ukażą Ci się wszystkie moje wpisy traktujące o tym temacie. Niektóre bardzo obszernie.

Zajmę się tym tematem, jak gdyby reasumując dotychczasowe wpisy w Bezpłatnym Biuletynie KN, a dzisiaj tylko krótko o nowym Błyszczyku do Ust NouriShine® Plus™ Mary Kay i nowej Konturówce do Ust Mary Kay.
Starannie dobrane składniki Błyszczyka NouriShine® Plus dają skórze ust odpowiednie nawilżenie, a ustom piękny połysk, bez którego trudno o ich zmysłowy wygląd. Nowoczesny i wygodny aplikator zapewnia wygodne i racjonalne dozowanie błyszczyka.

Kolejną nowością jest  sześć kolorów Konturówki do Ust Mary Kay z innowacyjną temperówką, wbudowaną w skuwkę. Będziesz mogła natychmiast i wygodnie regulować grubość kredki. Właściwie dobrany kolor i grubość konturówki do ust są niezwykle ważne w makijażu zwłaszcza ust dojrzałych.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>