Automatycznie zapisany szkic

Masz skórę tłustą i walczysz z nadmiarem wydzielanego przez nią sebum. Skóra sucha produkuje go zbyt mało. I tak źle i tak niedobrze. Obie jednak potrzebują nawilżenia. Twoja tłusta skóra potrzebuje go tak samo dużo jak sucha. Nawilżaj swoją twarz, aby wyglądała zdrowo i świeżo, czyli młodo. Zapewne wiesz, że warstwa Twojej skóry właściwej w ok. 70% składa się z wody. Z wiekiem tej wody ubywa więc odpowiednio ją pielęgnuj, aby jak najmniej jej ubywało, i nie sprzyjało uwidocznianiu się zmarszczek. Stosuj też kosmetyki, które uzupełniają braki wody.

Znakomitą odmianą maseczki dla Twojej skóry jest nowa Żelowa Maseczka Odżywczo – Nawilżająca TimeWise Mary Kay. Pod jej wpływem znikają stres i zmęczony wyraz twarzy. Masz wrażenie, że Twoja skóra wypełniła się od wewnątrz. Oznacza to, że zmarszczki straciły swoją”głębię” i są mniej widoczne. Twoja twarz nabiera naturalnego blasku i wygląda młodziej.

Żelową Maseczkę Odżywczo – Nawilżającą TimeWise Mary Kay nakładasz sobie na przykład raz w tygodniu (a możesz tyle razy ile zechcesz) na 10 minut. Potem zmywasz. Tylko 10 minut dla siebie! Ale możesz także nałożyć ją przed snem i pozostawić na całą noc. Wzmacnia to jej działanie. Maseczka jest półprzezroczystym, bladoróżowym żelem i praktycznie niewidoczna na twarzy. Jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. Ja polecam ją najbardziej Tobie, jeżeli Twoja skóra zaliczana jest do tłustych lub mieszanych.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>