Automatycznie zapisany szkic

Zdarza się, że brakuje Ci czasu na zrobienie makijażu. Starannego makijażu. Jednak za żadne skarby świata nie chcesz wyjść „do ludzi” bez makijażu. Doskonale Cię rozumiem, ponieważ ja też tego nie lubię. Co robię?

Jeżeli nie zdążyłabym starannie nałożyć bazę i podkład w płynie mam na podorędziu Mineralny Podkład Pudrowy Mary Kay. To tylko parę sekund a efekt prawie tak dobry jak po podkładzie w płynie. Muśnięcie pędzlem różem (także pudrowym). Brakuje czasu na cienie? Trochę tego różu na powieki (świetny na dojrzałe powieki). Parę ruchów szczoteczką z tuszem (brązowym) na rzęsach. Usta? Tak, usta trzeba nosić – błyszczyk, bo on nie wymaga czasu. Później, w sprzyjających okolicznościach, starannie nałożysz na usta pomadkę, którą przecież nosisz przy sobie. Sprawdziłam. Sprawdź i Ty. Najważniejsze jest Twoje dobre samopoczucie, a to będzie na pewno lepsze, kiedy wykonasz ten mini-makijaż. Twoja kobiecość bierze  górę nad brakiem czasu!

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>