Automatycznie zapisany szkic

Otrzymałam właśnie wiadomość, że w Polanicy świeci słońce i jest 7 stopni C. Plus! W Warszawie też świeci słońce. Nie wiem jaka jest temperatura, ale sądzę, że też jest Plus. Zatem czas najwyższy abyś zaczęła wklepywać serum: na dzień z SPF 25, na noc z odżywczymi witaminami. I pamiętaj – lepiej rzadziej w ciągu roku, ale jednorazowo zawsze cały zestaw. Po jednej kuracji gołym okiem zauważysz jak odżyła Twoja skóra twarzy i szyi. Ja używam serum także na dekolt.

Serum na Dzień TimeWise z filtrem SPF 25 wzmacnia działanie pozostałych kosmetyków pielęgnacyjnych TimeWise Mary Kay. Przedłuża także działanie Serum na Noc. To promienie UVA  są po części odpowiedzialne za Twoje zmarszczki i plamy różnego autoramentu. Serum z filtrem SPF 25 zapewnia skórze ochronę przed działaniem promieni UVA. Ponadto Serum zmniejsza, a nawet likwiduje niewielkie przebarwienia pigmentacyjne skóry.  Serum uszczelni nieco naczynia włosowate, które po mrozach i wiatrach zimowych budzą Twój niepokój, bo niekoniecznie chcesz być stale w pąsach. Serum, dając dodatkowe nawilżenie, a wchłania się błyskawicznie w Twoją wysuszoną skórę, czyni ją miękką i gładką. Serum na Dzień TimeWise ma konsystencję mleczka i już niewielka ilość pozwala na nawilżenie sporej powierzchni skóry.

Serum na Noc TimeWise intensywnie odnawia i regeneruje skórę w nocy. To właśnie w nocy Twoja skóra czerpie największe korzyści z zaaplikowanych przez Ciebie kosmetyków pielęgnacyjnych. Dlatego tak ważne jest jej oczyszczenie po całym dniu, aby to, co jej ofiarujesz, bez przeszkód ją uzdrawiało i generowało siły do walki z przeciwnościami dnia.

Serum na Noc TimeWise

Serum na Noc TimeWise ma postać lekkiego przezroczystego żelu, w którym unoszą się maleńkie mikrokapsułki Nutribeads wypełnione witaminami A, C i E. Nutribeads, to unikalny system dostarczania składników odżywczych, który pomaga zachować ich świeżość i skuteczność. Kiedy wklepujesz przed snem Serum na Noc te mikrokapsułki pękają i świeżutkie pochodne witaminy A, C i E natychmiast zaczynają swoje działanie nic nie tracąc ze swoich właściwości.

Witamina C chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Działa rozjaśniająco i uszczelnia naczynka krwionośne. Witamina C bardzo szybko ulega rozpadowi i traci swoje właściwości. Mikrokapsułki chronią ją i dzięki temu jest ona uwalniana dopiero na Twojej skórze. (Czy zastanawiałaś się nad tym ile może być pochodnych witaminy C w kremach oferowanych w słoiczkach?).
Witamina E to także przeciwutleniacz chroniący Twoją skórę przed wolnymi rodnikami.
Witamina A jest niezbędna dla wzrostu i rozwoju normalnej i zdrowej skóry. Poprawia naturalną zdolność skóry do produkcji kolagenu. Ta zdolność z wiekiem się obniża, tym bardziej więc trzeba ją wspomagać. Kolagen czyni Twoją skórę elastyczną, jędrną i zdolną do zatrzymywania wody. Witamina A traci swoje właściwości pod wpływem światła. I w tym wypadku mikrokapsułki spełniają rolę ochronną.

Stosowanie pełnego zestawu Serum na Dzień i Serum na Noc TimeWise Mary Kay daje ochronę i odżywia  skórę przez 24 godziny.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>