Rozświetlanie twarzy

Rozświetlona twarz odejmuje kobiecie dojrzałej lat. Czy z lat młodości wyniosłaś przekonanie, że ładnie Ci w opaleniźnie? Też lubiłam się opalać, a i słońce bardzo mnie lubiło. Wiele, oj wiele, lat temu byłam w małym miasteczku wielkopolskim, gdzie  spędzałam wakacje leżąc pod … nie, nie pod gruszą, bo na to byłam jeszcze za młoda,  ale pod drzewkami brzoskwiń. Po wielu dniach leżenia w promieniach słońca, poszłam na targ i robiłam zakupy. W miasteczku gruchnęła wieść, że do S. przyjechała Murzynka. Nawet wtedy, kiedy byłam bardzo młoda, moja Mama miała poważne zastrzeżenia do intensywności mojej opalenizny. I to wcale nie dlatego, że nie chciała gościć Murzynki, ale uważała, że taka opalenizna nie jest comme il faut. A ja? Wówczas uważałam, że tak powinna wyglądać latem młoda dziewczyna. A teraz, kiedy przybyło lat myślę ze zgrozą o tamtych wyczynach i cieszę się, że całkiem nie zżółkłam i nie pomarszczyłam jak jabłko w piekarniku. Od dawna tylko macham do słońca dłonią, i to w rękawiczce, a do twarzy na dzień używam wyłącznie kremów z filtrem SPF15. Do tej dłoni zresztą też, mimo że w rękawiczce.

To już ostatnie dni lata i pora, abyś zajęła się remanentem przebarwień na Twojej twarzy i dekolcie. O tym, że kobiety wyglądają promienniej i młodziej z rozświetloną twarzą wiesz nie tylko Ty, wiedzą także w Mary Kay. Nowy kosmetyk, który Mary Kay oferuje kobietom, szczególnie dojrzałym, to Rozświetlająco-Wygładzająca Maseczka TimeWise. Zapewnia rozświetlenie i rozjaśnienie skóry. O jej niezwykłym działaniu dowiesz się z mojego kolejnego wpisu.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>