Jak odzyskać urodę po wakacjach, cdn

Nieprzezroczysta kobieta dojrzała wakacje, także te wrześniowe, spędziła bardzo aktywnie. Najczęściej w podróży. A podróże są straszliwie skąpe w przydzielaniu czasu. Wstajesz rano i masz przed sobą tylko parę minut na niezbędne ablucje, bo albo gonią Cię do samochodu albo do autokaru. Tyle jest jeszcze do zwiedzania!

Nie będę Ci wyliczać czego nie robisz dla podkreślenia swojej urody. Sama to doskonale wiesz. Pierwsze dni są najtrudniejsze, bo jeszcze się stawiasz: chcesz być zadbana, umalowana i piękna. Po paru dniach oswajasz się ze swoim nowym wyglądem i to, że nie masz cieni na powiekach, że Twoje rzęsy pozbawione są tuszu, że pomadkę zstępuje Ci balsam, przestaje Cię stresować. Stajesz się rasową turystką i piękne widoki oraz zabytki na tyle zapierają Ci dech w piersiach, że nie zaglądasz do lusterka. To, co widzisz jest taką konkurencją, że Twoje niedoszłe freski na twarzy wręcz Cię żenują, a nawet śmieszą.

Ale wakacje się skończyły, prawdziwe freski zostały w pięknych sakralnych obiektach. Czas zająć się swoją twarzą i, wykorzystując wakacyjny podkład, przygotować się do jesieni i zimy. Ba, nawet aż do wiosny.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>