Qltowy kosmetyk 2010

Serum+C TimeWise

Qltowy kosmetyk 2010 - Odżywcze Serum+C TimeWise Mary Kay

Radosna wiadomość spowodowała, że wpis o szafie kobiety Wiosna przesunęłam na inny dzień. Chcę podzielić się z Tobą wiadomością, że Odżywcze Serum+C TimeWise zwyciężyło w konkursie „Qltowy Kosmetyk 2010″ magazynu „Kosmetyk” w kategorii „Pielęgnacja twarzy. Kosmetyki selektywne”.
Ucieszyło mnie to dlatego,że od początku tego roku piszę o nim. Sama już dwukrotnie przeprowadziłam nim kurację twarzy i szyi – widzę jego niezwykłe działanie.
Przytaczam za naszym miesięcznym Magazynem Aplauz opinię jaką wystawili Odżywczemu Serum+C TimeWise Mary Kay jurorzy tego konkursu :

„O witaminie C wiadomo od dawna, że to wspaniały składnik kosmetologiczny, jednak niełatwy do okiełznania. Nagrodzony produkt zachwycił tym, że naprawdę daje efekty i pomaga zmęczonej skórze wrócić do życia. Bogate w przeciwutleniacze serum powstało z połączenia składników, które wspomagają produkcję nowego kolagenu i wzmacniają istniejące już struktury, powstrzymując ich pękanie.

Serum zawiera także składniki słynące z pozytywnego wpływu na elastynę – białko, dzięki któremu skóra będzie bardziej elastyczna i sprężysta.Młodzieńcze kontury twarzy stają się wyraźniejsze. Kosmetyk nie tylko powstrzymuje powodowane przez wolne rodniki uszkodzenia, ale nawet jest w stanie je odwrócić.  Zasadniczą rolę odgrywa tu witamina C. Wspomaga ona syntezę kolagenu oraz elastyny i ochrania istniejące struktury kolagenowo-elastynowe, które pozwalają skórze spełniać jej właściwe funkcje.

Wszyscy członkowie jury są wielkimi admiratorami witaminy C w kosmetykach, ale nie we wszystkich preparatach witamina ta spełnia swoje podstawowe zadania. W tym przypadku działa, i to świetnie, zatem wygrana nie podlegała dyskusji. Bezapelacyjnie świetny kosmetyk.”

1 comment to Qltowy kosmetyk 2010

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>