Nie tylko piegi i przebarwienia

Pamiętasz Anię z Zielonego Wzgórza? Jej największym zmartwieniem były rude włosy i piegi. A tymczasem zarówno włosy jak i piegi były jej feblikiem.

Ale Ty uważasz, że już nie jesteś Anią ale Anną, krytycznie patrzysz na przebarwienia na Twojej twarzy, dekolcie i dłoniach i nie chcesz uwierzyć, że mogą być Twoim feblikiem. Nie będę się z Tobą spierać, bo skądś to znam.

Jest lato. Oczywiście stosujesz wszelkie znane Ci i dostępne środki zapobiegające destrukcyjnym działaniom promieni UVB, a przede wszystkim UVA.

W ostatnim, kolejnym  odcinku serialu tego bloga „Jak mądrze stosować kosmetyki”,  znalazłaś się między Oczyszczaniem a Złuszczaniem (ten jeszcze przed Tobą). Skoro już oczyściłaś skórę, a jeszcze nie zdecydowałaś czy przystąpisz do złuszczania jej naskórka, najwyższy czas, abyś zabrała się za przebarwienia. Mimo Twoich starań ochronnych pojawiają się na skórze dojrzałej.

Serum+C TimeWiseNa zdjęciu widzisz Odżywcze Serum+C TimeWise Mary Kay, które ma w sobie zarówno stężone składniki pochodzenia roślinnego, słynące z wysokiej zawartości witaminy C, ale także  jest w  innowacyjnym opakowaniu  uniemożliwiającym dopływ powietrza. Pozwala to formule na zachowanie świeżości i pełnej skuteczności działania. To oznacza, że do ostatniej kropli Odżywczego Serum+C  TimeWise Mary Kay otrzymujesz te same fantastyczne korzyści. Jedna fiolka przewidziana jest na jeden tydzień – trzy krople rano i trzy krople wieczorem. Dzięki temu nie masz dylematu ile tego Odżywczego Serum+C TimeWise Mary Kay używać podczas czterotygodniowej kuracji.

Dlaczego ten sposób opakowania jest taki ważny? Otóż witamina C jest bardzo wrażliwa na działanie światła, temperatury i powietrza. Jeżeli jest składnikiem kremu, który masz w słoiku i ustawicznie go otwierasz, to wyobraźnia Ci podpowie, co dzieje się w tym czasie z zawartą tam witaminą C. W wypadku Odżywczego Serum+C  TimeWise Mary Kay witamina C w każdej kropli natychmiast dociera do Twojej skóry i zaczyna swoje dobroczynne działanie.

Działanie witaminy C, wsparte innymi składnikami, które pomagają stymulować produkcję nowego kolagenu, chronić istniejące już wiązania kolagenu, powoduje także silniejsze nawilżenie warstwy rogowej naskórka.

Nasza skóra z wiekiem ulega różnym zmianom, których tutaj nie będziesz  studiować, ale warto, abyś wiedziała, że preparaty zawierające m.in. kwasy owocowe w jakimś stopniu pomagają odbudowywać utracone z wiekiem pewne struktury skóry. A dla Ciebie i dla mnie, kobiet dojrzałych, każdy odzysk jest bezcenny, bowiem opóźnia starzenie się skóry i  spłyca sławetne zmarszczki, które zatruwają nam życie.

1 comment to Nie tylko piegi i przebarwienia

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>