Poznaj różne wersje makijażu ust

Jak bardzo różne podejście do makijażu ust mają kobiety, przekonałam się propagując moje hasło:

„Kobiety noście usta!”

Ile czasu poświęcasz swoim ustom? A w ogóle je nosisz? Mówisz, że masz wąskie usta, to jak je nosić? A może uważasz, że to już nie czas na noszenie ust? To jeszcze raz – ile czasu poświęcasz swoim ustom? Oczy też masz coraz mniejsze? No to zdecyduj się czy w ogóle coś masz? Najgorsza jest ta niepewność. Zapewniam Cię, że masz i oczy, i usta, i jeszcze parę ładnych elementów kobiecości, które nie mijają z wiekiem. Ich podkreślanie i wyeksponowanie zależy wyłącznie od Ciebie.

Przede wszystkim dbaj o  i pielęgnuj usta. A potem zajmij się ich urodą. Dzisiaj kilka słów o wspaniałym wyborze, który oferuje kobietom Mary Kay: błyszczące, satynowe, pół- lub lekko matowe (lekko, bo pełny mat zabija usta, ale są kobiety, które go lubią). Ja propaguję usta co najmniej satynowe, choć sama noszę błyszczące, tzn. kremowa pomadka i błyszczyk.

Pojawiła się nowa pomadka Mary Kay – Szminka w płynie. Zapewnia kolor jak szminka, a nakłada się jak błyszczyk. Jest w czterech odcieniach półmatowych, też kosztuje 50,- i możesz zaoszczędzić na błyszczyku. Jest lekka, umożliwia regulowanie intensywnością  pokrycia kolorem, zawiera masło Shea i witaminę E, a jej lekko miętowy smak chłodzi i odświeża usta  (idealna na lato!).

Masz taki oto wybór rodzajów kolorowych produktów, które ułatwią Ci noszenie ust:

  • usta satynowe – Kremowa Szminka do Ust Mary Kay
  • usta półmatowe – Nowa Szminka w Płynie Mary Kay
  • usta błyszczące – Błyszczyk do Ust Mary Kay NouriShine
  • usta lekko matowe – Koloryzujący Balsam do Ust

Bezwzględnie używaj kredki do ust. Szczególnie jeżeli w Twoim mniemaniu tych ust nie masz (?). Jeżeli masz pionowe drobne zmarszczki wokół ust, to też możesz śmiało nosić usta – użyj Przeciwzmarszczkowego Sztyftu do Ust TimeWise. To jest absolutna rewelacja. To jest mój osobisty Qltowy kosmetyk i nie wyobrażam sobie noszenia ust bez niego. A Ty wyobraź sobie: po prostu nie masz zmarszczek i Twoja pomadka trzyma się ust nie ośmielając się ich opuścić bez Twojej decyzji lub zejścia z lodami.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>