Demakijaż oczu, czyli jak skutecznie stosować kosmetyki

II Zakazanie: Rozciąganie skóry wokół oczu jest zakazane.

Być może nie robisz makijażu oczu. Pomyśl jednak kiedyś o tym i jeżeli mieszkasz w Warszawie lub jej okolicy, umów się ze mną na spotkanie. Zdziwisz się jakie masz ładne oczy. Twój wiek nie ma tu nic do rzeczy, bo dla każdego wieku można dobrać odpowiedni makijaż, aby podkreślić urodę oczu.

Jeżeli jednak robisz makijaż oczu, to przeczytaj mój wpis Oczy Gołębicy i dowiedz się jak szybko, łatwo i bezpiecznie, także przy szkłach kontaktowych, zrobić demakijaż oczu używając niezwykle skutecznego Beztłuszczowego Płynu do Demakijażu Oczu Mary Kay.
Jest dwufazowy i bez rozcierania i i rozciągania skóry wokół oczu, usuwa makijaż wodo- i niewodoodporny, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nie pozostawiając tłustej warstwy tak, aby nawet można było natychmiast wykonać nowy, jeżeli zajdzie taka potrzeba, np. przed wieczornym wyjściem. Jeżeli używasz niewodoodpornych tuszy, to kredki do oczu są z reguły wodoodporne.

Sama wiesz, że demakijaż oczu robisz zawsze przed oczyszczaniem twarzy, a także, że robisz go niezależnie od stanu Twojego zmęczenia.

Zwracam na to największą uwagę i propaguję regułę stosowania najlepszych kosmetyków do pielęgnacji oczu. Twoje oczy i Twój wzrok są bezcenne i zasługują na szczególną troskę.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>